"הגיע הזמן לחזור": הצד של ארגון השחקנים

מישאלוף שלח הודעת תמיכה בכלפון: "זהו צו השעה, תנו לשחק"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.05.20 - 11:55
תחילת כתבה

אחרי שנרשמה אמש (שלישי) התקדמות קלה בשיחות הליליות הקדחתניות בין יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון לבין משרד הבריאות בנוגע לחידוש הליגה, היום הוציא ארגון השחקנים הודעת תמיכה על רקע המו"מ. בהודעה השורה התחתונה הייתה שהשחקנים מוכנים והם מגבים את כלפון: "הגיע הזמן לחזור למגרשים".

"ארגון השחקנים תומך ביו"ר מנהלת הליגות לכדורגל, מר ארז כלפון, ומגבה אותו במו"מ שמתנהל היום עם משרד הבריאות על החזרה למגרשים", לשון ההודעה. "יש לעשות הכל על מנת להשיב את הכדורגל לפעילות העונה בליגות העל והלאומית. זאת במתכונת מוסכמת ומחושבת כדי להחזיר את הענף על שלל העוסקים בו לחיים פעילים, כפי שקורה בהדרגה בכלל המשק. זהו צו השעה".

מנכ"ל ארגון השחקנים, מושיקו מישאלוף: "השחקנים רוצים לחזור לשחק. כמו כל המדינה, השחקנים ישבו הרבה מאוד ימים בבית. כעת כשהמדינה יצאה מהסגר, הגיע הזמן לעשות את הדבר שכולנו אוהבים, ושהאוהדים כבר מחכים לו - לשחק כדורגל". ראש חטיבת הספורט, ניר אלון: "הספורט הישראלי חייב לחזור לפעילות. אנחנו מגבים את יו"ר המנהלת ומצפים ממשרד הבריאות שלא יעמיד קשיים מיותרים, לאור חזרת המשק לחיים. תנו לשחק".

בצהריים תתקיים ישיבה נוספת, כשעד סוף היום בכירי משרד הבריאות אמורים לקבל החלטה סופית אם הם מאשרים את המתווה שהוצע על ידי המנהלת.