הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תיעוד מהשטח: גם מכבי ת"א צילמה את האימון

צפו בסרטונים של בית"ר והפועל ת"א. ויש תמונות מחיפה

כתבי אתר ערוץ הספורט  10.05.20 - 13:55

בווידאו: האימון של בית"ר ירושלים

מריחים את סוף תקופת היובש. אנחנו כבר כחודשיים לא ראינו כדורגל, אבל קבוצות ליגת העל מתחילות להחזיר את הרעב לאוהדים ולחובבי הענף ברחבי הארץ. אחרי שנעשו כבר הצעדים הראשונים לעבר חזרה לשגרה, היום (ראשון) קבוצות רבות פרסמו תמונות וסרטונים מהאימונים המחודשים שלהן.

מכבי תל אביב העלתה שלל תמונות לאתר הרשמי שלה. לאימון של הצהובים הצטרף גייגון פארפה מקבוצת הנוער, השחקן הזר שבינתיים מתאמן עם הקבוצה הבוגרת. בקבוצה מנסים להנחית את צ'יקו אופואדו בחזרה ארצה בימים הקרובים, אז יעבור בדיקה האם החלים מהפציעה של הקרע בגיד ויכול לשוב לאימונים מלאים.

גם הפועל רעננה הציגה בעמוד הטוויטר שלה חומרים וויזואליים מהאימון של היום. המאמן, גל כהן, אמר בסיום האימון: "מרגש, מאד התגעגענו לדשא, לאווירה, לאימונים, לשחקנים שלא ראינו אותם חודשיים. זה המון המון זמן. מרגישים כמו תחילת שנה, אבל שעכשיו אנחנו מציבים לנו מטרה, וזה המשחק הראשון של הפלייאוף התחתון. לפתוח אותו כמו שצריך. אנחנו מכוונים את כל האימונים, ההכנות והאנרגיות רק למשחק הזה, שאנחנו בטוחים שנעשה תוצאה טובה, נפתח את הפלייאוף התחתון ברגל ימין ומשם השמיים הם הגבול". ויש גם תמונות ממכבי חיפה:

בהפועל תל אביב ניתן לראות סרטון של משחק אימון בו עומר דמארי כבש שער. צפו >>>

בבית וגן, שחקני בית"ר הגיעו לאימון, כאשר לפני כן עברו בדיקות חום שנעשו להם על ידי חובש של "איחוד הצלה", שאישר כי כולם כשירים להיכנס למתחם עצמו. מי שעוד הגיע לאימון הקבוצה הבוקר הוא יו"ר הקבוצה, אלי אוחנה, שערך שיחה עם השחקנים והבהיר כי הם מחויבים לעמוד בנהלים וביקש מהם לשים לב להיכן הם מסתובבים. כמו כן, חידד אוחנה את עניין הבידוד בבתים: "מהיום אתם נכנסים לבידוד, ואני מצפה מכולם לשמור על הכללים ולהישמע להנחיות. זה לא פשוט אבל אנחנו סומכים עליכם".

משם יצאה הקבוצה לאימון. השחקנים החלו לרוץ ביחד, לתרגל טקטיקה, ועבודה הן על ההגנה והן על התקפה. מיד לאחר מכן עבר האימון לתרגולי הנעת כדור, כולל גליצ'ים (אליהם השחקנים הודו שהתגעגעו), עימותים אוויריים ופיזיים ולסיום כמובן משחקון.

הקבוצה תערוך אימונים במהלך כל השבוע הקרוב, כשביום חמישי נתמודד במשחק אימון נגד מכבי נתניה בנתניה. אנו מפצירים מהאוהדים שלא להגיע לאצטדיון, שכן הוא יהיה סגור ולא תתאפשר כניסת קהל עקב מגבלות הקורונה. את הדיווח על כך תוכלו לקבל באתר וברשתות החברתיות של הקבוצה.