הפועל רעננה: אביחי ידין ויואב תומר לא צפויים לחזור לשחק העונה

סדק בצלעות לקשר רעננה. החלוץ עם פציעה בשרירי הבטן. כהן: "מרגש לפתוח שוב את הליגה"

גיל לוין
גיל לוין  10.05.20 - 14:00
תחילת כתבה

כמו שאר קבוצות הליגה, גם הפועל רעננה שבה להתאמן כשלפניה שלושה שבועות בלבד להתכונן למלחמות הפלייאוף התחתון. אך החדשות הרעות הן, שהקבוצה מהשרון תיאלץ לעשות זאת ללא אביחי ידין ויואב תומר.

שני השחקנים המשמעותיים בסגל של גל כהן סובלים מפציעות ונראה כי לא ישובו לעמוד לרשותו של המאמן עד לסיום העונה. השניים סוחבים פציעות עוד טרם הפגרה כשידין סובל בפעם השנייה מסדק בצלעות ותומר, מי שהפך לאחד הכובשים המצטיינים העונה בשרון – עדיין מתמודד עם פציעה בשרירי הבטן. במועדון שומרים על אופטימיות זהירה בנוגע לחלוץ שעובר שיקום בימים אלו וייעשה מאמץ להכשיר אותו למשחקי הפלייאוף.

בינתיים, אם לא די בכך, ברעננה, שנועלת את הטבלה עם 16 נק' בלבד ופער של 6 נק' מהקו האדום, חוששים במיוחד מהזמן המועט שהוקצב להתכונן לחזרת הליגה. "כבר מהסתכלות ראשונית ניכר כי השחקנים רחוקים מלהיות בכושר משחק", סיפרו בצוות המקצועי והוסיפו, "הסיכוי שלנו לפציעות גדול כמו כן הסיכוי שלנו להישאר בליגה קטן. זאת תהיה תקופה מאתגרת".

לקראת חזרת הליגה גל כהן שיתף בתחושות: "זה מרגש מאוד, התגעגענו לדשא למגרש ולשחקנים אחרי חודשיים שלא ראינו אותם, זה מרגיש כמו תחילת שנה רק שבניגוד לתחילת עונה אנחנו הפעם מציבים לעצמנו מטרות".

המאמן סיפר: "אנחנו רוצים לפתוח את הפלייאוף התחתון כמו שצריך. אנחנו מכוונים את כל האימונים, ההכנות והאנרגיות רק למשחק הקרוב כשאנחנו בטוחים שנשיג תוצאה טובה ונפתח את הפלייאוף התחתון ברגל ימין ומשם השמיים הם הגבול".