עירוני ק"ש: 2:2 במשחק האימון נגד בני סכנין

שכר וחליחל כבשו לכחולים. שחקני סכנין נמצאו שלילי בבדיקת קורונה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.05.20 - 13:03
תחילת כתבה

גם עירוני קרית שמונה ובני סכנין נכנסות לעניינים: הבוקר (חמישי), השתיים נפגשו לניסוי כלים ראשון לקראת החזרה לשגרה. שתי הקבוצות עלו כמעט בהרכבן החזק ביותר, כאשר ק"ש חסרה את ראדו גינסארי, סילאס דה סילבה ועידן רטה, שנעדרו בשל פציעות. את המשחק העביר רן קוז'וק, עוזר המאמן, בהיעדרו של קובי רפואה שאבל על מות אביו.

מוחמד שכר העלה את עירוני ק"ש ל-0:1 מבישול של עומר לקאו. שכר בעט מתוך הרחבה כדור חזק שפגע במשקוף והכניע את מחמוד קנדיל. בלבול ברחבה של ק"ש הוביל לשוויון, מרגליו של דניאל טוויזר.

אלי אלבז השלים את המהפך, בעקבות דלילות בהגנת ק"ש: איהאב שאמי מסר לחלוץ שמצא עצמו לבד מול גד עמוס וגלגל לפינה. את תוצאת המשחק קבע המהלך האחרון: פריצה מצוינת של שמואל שיימן באגף שמאל מצא את ראשו של עבדאללה חליחל שבאין מפריע נגח והשווה את התוצאה. 2:2 בסיום. במקביל, 25 אנשי הצוות של בני סכנין נבדקו למציאת נגיף קורונה, כל התוצאות נמצאו שליליות.

ק"ש פתחה בהרכב הבא: דזויגס בארטקוס, זיו מורגן, מרכוס דיניז, עידן נחמיאס, אורי דהן, מוחמד שכר, עומר לקאו, סמואל בראון, עדו קארצב, אחמד עאבד, גיא בן לולו.

במחצית השנייה שותפו: גד עמוס, שמואל שיימן, עבדאללה חליחל, דילן דה יונג, איסמעיל ריאן, אמיר בן שמעון, אורי צעדון, גל שיש, מאליק פוסטר ורון פרץ.