מכבי חיפה: החוזים סלליך ומאבוקה יוארכו בחודש נוסף

הירוקים יודיעו בחודש יוני אם האופציה על השניים תמומש. משחקי הפלייאוף יהוו מבחן אחרון עבור מרקו בלבול אם יקבל חוזה חדש או יעזוב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.05.20 - 07:05
תחילת כתבה

ההכנות בכרמל נמשכות לקראת חזרתה של ליגה העל כשגם התכנון לעונה הבאה לוקח מקום משמעותי. סנטיאהו סלליך וארנסט מאבוקה שמסיימים את חוזיהם ב-31.5 קיבלו הצעה כספית לחודש נוסף ולאחר מכן יישבו איתם גורמים במועדון בנוגע לשנה הבאה. מכבי חיפה מחזיקה באופציה לעונה נוספת על מאבוקה ואילו בנוגע לסלליך המועדון מחזיק באופציה לשנתיים נוספת. לשני השחקנים סעיף שיעלה את משכורתם במידה והאופציה תמומש אבל גם הם מבינים שיצטרכו לקצץ בחוזה על מנת ללבוש ירוק בשנה הבאה.

המאמן מרקו בלבול יתרגל במשחקי האימון הקרובים, מול קבוצות הליגה הלאומית, את ההרכב שיפתח בסוף החודש נגד הפועל ת"א. בינתיים ישנה אי וודאות בנוגע לעתידו של בלבול בירוק. במשחק היחיד שהתקיים העונה ללא קהל, הקבוצה של בלבול נראתה רע והפסידה להפועל ב"ש ברבע גמר גביע המדינה, הפסד שגרם לחלק גדול מהאוהדים לרצות לראות מאמן אחר על הקווים בעונה הבאה. מצד שני, משחקי פלייאוף טובים והתקרבות למכבי ת"א במאבק על התואר עשויים לזכות את בלבול בחוזה לעונה הבאה.

כבר מסתמן הרכב למשחק הפלייאוף העליון. סנטיאהו סלליך ומקסים פלוקשצ'נקו יחליפו את נטע לביא המוצהב ויובל אשכנזי הפצוע במרכז הקישור. כמו כן, מוחמד עוואד, שלא נספר בתקופת בלבול, יפתח על חשבונו של דולב חזיזה הפצוע. בנוסף, רז מאיר, שחוזר מפציעה ארוכה, אמור להיות זה שיחליף בצד שמאל של ההגנה את סאן מנחם שמוצהב גם הוא.