מכבי חיפה: החוזים של סלליך ומאבוקה הוארכו בחודש

השניים יישארו במועדון לפחות עד סוף העונה, כמו גם השוער המחליף ג'ו קוזמינסקי. בלבול מתלבט בין סלליך לשועה לקראת הפועל ת"א בשבת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.05.20 - 10:10
תחילת כתבה

רגע לפני שחודש מאי מסתיים ואיתו גם החוזים של שלושה שחקנים - ארנסט מאבוקה, סינטיהאו סלליך והשוער המחליף ג'ו קוזמינסקי - במכבי חיפה החתימו את השלושה גם לחודש הבא, כלומר הם ישלימו את העונה עם הירוקים. רק בסיום העונה יחליטו במועדון אם לממש את האופציה שיש על השחקנים.

לגבי סלליך ומאבוקה, בחיפה הבהירו כי הם יישארו רק אם יסכימו לקיצוץ בשכר, מאחר שבעונה הבאה החוזה שלהם גבוה יותר. לגבי קוזמינסקי, בעוד האופציה לרכוש אותו מסתכמת בכמה עשרות אלפי דולרים, לא מן הנמנע שבכרמל יקבלו החלטה שלא לשלם את דמי הרכישה, כהחלטה עקרונית שתתקבל בשל משבר הקורונה שגרם לנזקים כלכליים רציניים.

לצד הבטחת העתיד הקרוב של מאבוקה, סלליך וקוזמינסקי, במכבי חיפה ממשיכים בהכנות לקראת חזרת ליגת העל בשבת, אז יארחו הירוקים את הפועל תל אביב. על פי האימונים האחרונים, נראה כי ההתלבטות הגדולה של מרקו בלבול היא בעמדת הקיצוני-ימני, בין סלליך לירדן שועה.

שועה הרשים בשני משחקי האימון (2:3 על הפועל נוף הגליל, 1:1 מול הפועל אום אל פאחם) הן בעמדת החלוץ והן בכנף. מצד שני, בלבול מאוד מעריך את סלליך, ובחיפה השקיעו לא מעט בשיקום שלו בארץ ובחו"ל. לקראת יום שישי צפוי המאמן לקבל החלטה סופית בעניין.