עזיבה, הקפאה או קאמבק: גורלו של אורוש ניקוליץ'

לקשר הפצוע של מכבי ת"א חוזה עד 2023 והמשך דרכו ייקבע בקיץ. לקראת הפועל חיפה: פרץ צפוי לערוך בכורה מאז אוקטובר, פיבן עשוי לפתוח לצד אמאדור. וגם: המחווה לקהל

תומר לוי
תומר לוי  28.05.20 - 11:38
תחילת כתבה

אחת התעלומות הגדולות ביותר בעידן ולדימיר איביץ' במכבי תל אביב הוא הסרבי אורוש ניקוליץ'. לקשר חוזה לעוד שלוש שנים בקבוצה כאשר עתידו המקצועי במועדון אינו ברור נוכח הפציעה שלו וייקבע בקיץ.

למעשה ניקוליץ' שיחק פחות מחצי שעה בשני משחקים במהלך השנה וחצי שהוא נמצא בקריית שלום, בגלל הפציעה ממנה לא הצליח להשתקם - קרע בגיד באזור הארבע ראשי. לכן, אם הוא לא יצליח להשתקם עד תחילת השעונה הבאה, הצהובים מתכננים להביא שחקן זר על חשבונו. ההערכה היא שהאלופה תנסה להגיע להסדר פיצוי ועזיבה עם הסרבי ואם לא תצליח היא תקפיא את השחקן.

כמו כן, הצהובים מתכוננים לקראת חזרת הליגה והמשחק מול הפועל חיפה בשבת (20:00). מבחינה מקצועית, אם איביץ' יחליט שאיתן טיבי עדיין לא מוכן לפתוח בשל החזרה מפציעה, שחר פיבן יתפוס את מקומו לצד ז'איר אמאדור.

בנוסף, ההתלבטויות של המאמן הן בעיקר בחוליית הקישור ודור פרץ, שהחלים מפציעה ארוכה נמצא בתמונת ההרכב ועשוי לקבל דקות ראשונות מאז אוקטובר. בחלק הקדמי צפויים לשתף פעולה עומר אצילי, יונתן כהן ואיתי שכטר.

בתוך כך, למרות איסור הכנסת קהל, המועדון החליט ליזום מהלכים שיתנו ביטוי לקשר החשוב בין השחקנים לאוהדים ולתמיכה שמגיעה מהיציע אל כר הדשא. ראשית כל הוחלט כי המדים איתם תופיע מכבי יקבלו שדרוג במהלך הפלייאוף. לצד סמל המועדון בצידה השמאלי של חולצת המשחק, יופיעו גם משפטים משלל שירי אוהדים. (ניתן לראות בווידאו - באדיבות מכבי ת"א)

בנוסף, המועדון יצא בקמפיין שזכה להיענות רבה ברשתות החברתיות, ובו התבקשו האוהדים לשלוח את תמונותיהם עם אביזרי עידוד של הקבוצה. החל מהמשחק הקרוב תמונות האוהדים יפורסמו על גבי המסכים והלדים באיצטדיון וילוו את שחקני מכבי במשך 90 דקות.