בדרך לארץ? סוכנו של רובן ראיוס: יש לו הצעה מישראל

אקס מכבי חיפה התאכזב מההצעה שקיבל מאנורתוסיס אחרי העונה הטובה בקריירה שלו, ומחפש בית חדש. דומינגו הרננדס, שמייצג אותו: "כל הקבוצות הגדולות מקפריסין פנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.05.20 - 07:02
תחילת כתבה

בגיל 33 ואחרי העונה הטובה ביותר בקריירה שלו, רובן ראיוס מחפש את התחנה הבאה. הקשר הספרדי הבקיע בעונה שעברה 14 שערים ובישל עוד שישה במדי אנורתוסיס וקיווה להמשיך במועדון, אך התאכזב מההצעה שניתנה לו וכעת בוחן את עתידו, כאשר גם הליגה הישראלית היא אופציה.

ראיוס הרוויח בעונה שעברה 220 אלף יורו, כך לפי דיווחים בקפריסין, והחוזה שלו היה אמור להתחדש באופן אוטומטי אם היה מגיע למכסת משחקים מסויימת. אלא שהקורונה עצרה את הליגה, הוכרזה אלופת (אומוניה סיימה לפני אנורתוסיס רק בגלל מאזן פנימי טוב יותר בין השתיים) והקשר נותר ללא חוזה.

אנורתוסיס הגישה הצעה לשנתיים בה הוא היה אמור להרוויח 200 אלף יורו בעונה הבאה ו-180 בעונה שלאחר מכן, אבל ראיוס חשב שמגיע לו יותר אחרי היכולת המצויינת שהציג לאורך כל העונה והורה לסוכנו לבחון את השוק. "כמעט כל הקבוצות הגדולות בקפריסין התעניינו", אמר דומינגו הרננדס, "מלבד קפריסין, יש לו הצעות גם מיוון ומישראל, אבל רובן רוצה להישאר בקפריסין".

כזכור, ראיוס שיחק שנתיים במכבי חיפה והרשים עם 11 שערים בעונה הראשונה ועוד 6 בעונה השנייה, אבל עזב לסושו הצרפתית בתום עונת 2014/15. הוא זכור בעיקר בשל אותו תיקול אכזרי על רפי דהן אחריו הורחק לשישה משחקים ואף נתבע ע"י שחקן בני יהודה דאז על חלקו בפציעה הקשה ממנה סבל.