"פוקוס מהדקה הראשונה": המסר של איביץ'

מאמן מכבי דרוך. שכטר ומיכה ב-11, פארפה עשוי לערוך בכורה

תומר לוי
תומר לוי  29.05.20 - 11:58
תחילת כתבה

מכבי תל אביב ממשיכה בהכנות שלה לקראת פתיחת הפלייאוף והמטרה ברורה - אליפות שנייה ברציפות. הצהובים יפגשו מחר (שבת) את הפועל חיפה בבלומפילד ללא קהל ובמועדון הצהוב דרוכים לקראת יריית הפתיחה.

"כשאתה חוזר אחרי תקופה כל כך ארוכה ובלי קהל, המשחק הראשון הוא תמיד מוקש מאוד רציני ולא משנה נגד מי משחקים", אמר שחקן בקבוצה, "אתה אך פעם לא יודע איך תחזור ואיביץ' הבהיר לנו שמהדקה הראשונה אנחנו חייבים להיות מפוקסים אחרת תהיה לנו בעיה".

מבחינה מקצועית, עדיין לא ברור מי יפתח לצידו של ז'איר אמאדור אם איתן טיבי לא יהיה כשיר ב-100%, כאשר שרן ייני ושחר פיבן נאבקים על מקום ב-11. בקישור, צפויים לשתף פעולה דן גלזר, אייל גולסה ודור מיכה ובחלק הקדמי, עומר אצילי, יונתן כהן ואיתי שכטר.

כמו כן, איילון אלמוג, מתן חוזז וניק בלקמן ימתינו להזדמנות מהספסל, כאשר "הרכש" הצעיר ממחלקת הנוער פארפה גויאגון יהיה בסגל ועשוי לקבל דקות.

ומה עם העונה הבאה? שחקנים חופשיים כמו אבי ריקן, ייני, דניאל טננבאום, גולסה ושכטר עדיין לא פתחו במו"מ, אך ההערכה שהנהלת מכבי ת"א תרצה להשאיר את כולם. בנוסף, צ'יקו אופאדו ינסה להגיע בטיסה לארץ בשבוע הבא וייבדק כדי לבחון האם הוא בכלל כשיר לשחק. בכל מקרה הוא לא ערך את ההכנה עם הקבוצה והסיכוי שהוא ייקח חלק בפלייאוף קלוש.