יוסי אבוקסיס: "תחושת פספוס. הם כבשו ממצב אחד"

מאמן ב"ש מאוכזב מהתוצאה. קבהא על עתידו: "100% שאשאר"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.05.20 - 23:48
תחילת כתבה

הפועל באר שבע סיימה הערב (שבת) את משחק החזרה שלה לליגת העל ב-1:1 נגד בית"ר ירושלים. ייתכן שהחבורה של יוסי אבוקסיס יכולה להרגיש מעט מאוכזבת לאור היכולת הלא רע ובעיקר בעקבות הרחקתו של אנטואן קונטה מצידם של הירושלמים.

מאמן הפועל ב"ש, יוסי אבוקסיס, סיכם: "תחושה של פספוס. היה לנו משחק מצוין עם המון מצבים. בית"ר כבשו במצב אחד. היינו מאוד מאורגנים גם בהגנה וגם בהתקפה. אני מאוד מאוד מאוכזב, אבל נמשיך קדימה".

"תירגלנו משהו אחר אבל הפציעה של אורן ביטון גרמה לנו לשנות את המערך. הרבה שחקנים עשו משחק טוב, גם תומר יוספי שנכנס להרכב ברגע האחרון. היו לנו דברים יפים במשחק, אבל איתמר ניצן היה מצוין".

המאמן התייחס לאווירה נטולת הצופים בטדי: "האמת שלפני שיצאנו לפגרת הקורונה היה לנו משחק גביע בסמי עופר בלי קהל. הרגשנו כבר אז כמה זה קשה לשחק בלי קהל. אין את האנרגיות והדחיפה של האוהדים. אני מקווה שיהיה קהל לקראת סיום העונה, אבל בינתיים נמשיך ככה".

על הטלטלה שעברה על ב"ש בפגרה: "אני חייב לציין את השחקנים ששמו הכל בצד. לפני 10 ימים היינו פחות ממושמעים, אבל ככל שהתקרבנו למשחק, הרגשתי את הרצון והנחישות. נכון שסבלנו מהעזיבה של אלונה, אבל המועדון עדיין מנוהל טוב ובצורה מקצועית".

"הכי חסרה לנו זה הדחיפה של הקהל", מרואן קבהא סיפר, "יש לנו הקהל הכי טוב בארץ, אנחנו מרגישים את התמיכה שלו מהבית. מקווה מאוד שיתנו לקהל לחזור למגרשים. שלטנו היום במשחק והגענו להמון מצבים, אבל הייתה חסרה רגל מסיימת".

בסיום, הקשר התייחס לעתידו בב"ש: "אגיד את זה פעם אחת ואסיים עם זה. אני לא מתנגד לקיצוץ, אלא בעד המועדון ואוהב אותו. נגיע בסופו של דבר להסכמה. בשנה הבאה אני אשחק בהפועל ב"ש ב-100%".