בני יהודה: ללא צמד הבלמים, הקבוצה תפגוש את הפועל כפר סבא

כשהראש בגביע, הזהובים יאלצו להסתדר ללא מורי ודוס סנטוס

תומר לוי
תומר לוי  01.06.20 - 07:23
תחילת כתבה

בני יהודה תפתח היום (שני) את משחקיה בפלייאוף התחתון של ליגת העל, בהתמודדות נגד הפועל כפר סבא. חוץ מהעובדה שהזהובים לא שיחקו כמובן מעל חודשיים, אלישע לוי יצטרך להסתדר גם ללא צמד הבלמים שלו, דן מורי ואליסון דוס סנטוס.

כמו הרבה קבוצות בליגה, גם בני יהודה חוזרת לפעילות, עם הרכב טלאים. מי שיתפסו את עמדת הבלמים בבני יהודה הם סגס תמבי ומתן בלטקסה. זאת כיוון שדן מורי טרם הצליח להתאושש מפציעה בקרסול ויהיה מחוץ לסגל. הבלם הנוסף, דוס סנטוס ייעדר גם הוא בגלל שצבר חמישה כרטיסים צהובים.

בצדדים, אמיר רוסתום יפתח כמגן שמאלי ואילו אבישי כהן יתופקד בימין. בקישור יהיה זה איתן וולבלום שיקבל הזדמנות בהרכב, לצידם של שי מזור ומתיאה ליואיץ'. את ההתקפה של אלישע לוי ישלימו מוחמד גאדיר, דור ג'אן ועמית זנטי.

לקראת ההתמודדות, לוי העביר דגשים והזהיר במיוחד מההתקפה של כפר סבא. אבל למרות האזהרות, הראש של בני יהודה לחלוטין בחצי גמר גביע המדינה. שחקן בקבוצה אמר: "אנחנו חייבים לשחק טוב כדי להגיע מוכנים לחצי גמר הגביע נגד הפועל באר שבע. נבוא לשחק טוב ולעשות תוצאה טובה, אבל הראש בגביע".

"אין ספק שזה כיף גדול לחזור לשחק, לחזור לליגה, לחזור לגביע. כל מי שחי ונושם את הכדורגל ביומיום, יודע כמה אנחנו אוהבים וכמה אנחנו מקריבים בשביל הכדורגל", אמר החלוץ דור ג'אן לקראת המשחק, "התגעגענו מאוד ואנחנו רוצים לחזור וליהנות על המגרש ולשמח את האוהדים".

על החיסרון של הקהל הוסיף: "כל מי שחלק מבני יהודה יודע שהקהל הוא חלק בלתי נפרד מהקבוצה, מהמועדון ומהצלחה שלנו. אין ספק שהם יחסרו לנו ביציעים, אבל כולם מבינים שהבריאות היא מעל הכל ואנחנו צריכים לשמור אחד על השני. נקווה שנוכל לגרום להם להרבה רגעי נחת ואושר, גם אם זה דרך מסך הטלוויזיה בינתיים".

הרכב משוער: אמיליוס זובאס, אבישי כהן, מתן בלטסקה, סגס תמבי, אמיר רוסתום, איתן וולבלום, שי מזור, מתיאה ליואיץ', דור ג'אן, מוחמד גאדיר ועמית זנטי.