המשכיות: אופיר קריאף חתם לשלוש שנים בבית"ר ירושלים

אחרי שהשאירה את איתמר ניצן בשורותיה, גם חוזהו של הקשר המוערך הוארך: "נשאר היכן שהתאהבתי בכדורגל". עידן ורד לא תורגל בהרכב להפועל ת"א, פלומן יפתח כחלוץ?

תומר לוי
תומר לוי  01.06.20 - 12:57
תחילת כתבה

זה היה באוויר, וכנראה שלאף אחד מועדון לא היה ספק בכך, אבל עכשיו זה רשמי: כפי שפירסמנו לראשונה, אחרי איתמר ניצן, בית"ר ירושלים האריכה גם את חוזהו של אופיר קריאף בשלוש שנים נוספות. הקשר לאתר הרשמי: "נשאר בהמקום בו התאהבתי בכדורגל".

קריאף, שמוערך מאוד על ידי הצוות המקצועי ונחשב לסמל בבית"ר ירושלים, נמצא בתכניות של הקבוצה לשנים הבאות. "אופיר גילה במהלך השנה האחרונה מנהיגות יוצאת מן הכלל, מדובר בשחקן שמשקיע, עובד על המגרש וגם שחקן בית", אמר יוסי בניון לאחר החתימה. "לא היתה לנו התלבטות האם להציע לו חוזה ואני שמח על כך שהוא נשאר איתנו".

קריאף עצמו הוסיף: "אני נשאר כאן, בבית שלי, בבית וגן, המקום שבו גדלתי להיות שחקן כדורגל, וחוויתי את ההתאהבות בכדורגל. אעשה הכל כדי לתת לבית"ר את הכל, לצעוד איתה להישגים ולהילחם על כל כדור. אני רוצה להודות לבעלים, משה חוגג, לאלי אוחנה, ליוסי, רוני וחיים - שהם הרבה מעבר לצוות מקצועי עבורי. אחרונים חביבים הם האוהדים - אנחנו מתגעגעים אליהם במגרשים ומקווים שבקרוב מאוד נוכל לעלות אל כר הדשא ולראות אתכם ביציעים. עכשיו צריך להתרכז בפלייאוף העליון. תודה גדולה גם למשפחה שלי, שכבר מזמן צבועה בצהוב שחור. אני נשאר בבית!".

בתוך כך, אחרי התיקו מול ב"ש, לרוני לוי מצפה כאב ראש גדול במיוחד לקראת הקרב מול הפועל ת"א. הסיבה לכאב הראש היא רשימת פצועים ומושעים ארוכה במיוחד, שבראשה נמצא אלירן עטר. החלוץ סובל משבר בבוהן עם חשש שסיים את העונה, ובקבוצה אמרו: "זו מכה קשה מאוד, עטר גם היה אחד השחקנים הטובים בקבוצה והגישה שלו לשחקנים הייתה מצוינת. החסרון שלו יהיה גדול".

לצד החלוץ, מקס גרצ'קין סובל ממתיחה ויישאר מחוץ לסגל. בגזרת המושעים נמצא אנטואן קונטה שספג כרטיס אדום נגד באר שבע, בעוד חנן ממן ועלי מוחמד מוצהבים. למרות ההרכב החסר, עידן ורד לא צפוי לפתוח. פרדי פלומן תורגל כחלוץ ואת ממן יחליף ב-11 שלום אדרי.

עם זאת, ישנן גם בשורות טובות לאחר שטל בן חיים ימשיך בקבוצה לאחר שהסדיר את עניין החוזה והביטוח לתקופת הפלייאוף, אך הוא לא תורגל. אורי מגבו צפוי לפתוח בעמדת המגן השמאלי ושי קונסטנטין בצד ימין, וחוליית הקישור תורכב מדן איינבינדר, אופיר קריאף וליוואי גרסיה. "המטרה להשיג ניצחון ראשון בפלייאוף", אמרו בבית"ר. "אם צריך נשתף שחקנים צעירים".

"בסך הכל היו דברים טובים מאוד במשחק נגד ב"ש, וכעת אני מצפה ושואף משחקנים ליותר, ובטוח שעם הזמן נלך ונשתפר יותר", אמר רוני לוי לקראת הפועל ת"א, "יצא לנו שדווקא במשחק הזה יש לנו כמות גדולה נעדרים, אבל זאת המציאות והסיטואציה, ובדיוק בשביל זה יש סגל עם 20 שחקנים, שכל אחד יכול לשחק ולכל אחד יש את הזמן שלו, בייחוד עכשיו בתקופה הזאת, שיש שלושה משחקים בשבוע. אנחנו צריכים את כולם ויש הזדמנות לכולם לשחק ולכל אחד יש את הזמן שלו, יש הזדמנות לתת עבור הקבוצה".

"זה מאכזב לשחק בלי קהל, הוא הכי קשה בכל המצב הנוכחי, לשחק בלי קהל, בלי הטירוף, בלי ההתלהבות והדחיפה, במיוחד במשחקים גדולים שמגיעים כמויות גדולות, אבל מצד שני זה המצב וצריך בסיטואציה להיות מרוכזים, לחשוב על הקהל שלנו בבית וצריך לתת סיבה לשמוח לקהל בבית", המשיך לוי, "הפועל ת"א עשתה משחק מצוין נגד מכבי חיפה, תוצאה נהדרת, היריבות בין הקבוצות ידועה לכולם, ואנחנו יודעים שמצפה לנו משחק קשה מול קבוצה חזקה".

הרכב משוער: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, אור זהבי, דיוגו וארדסקה, אורי מגבו, אופיר קריאף, דן איינבינדר, שלום אדרי, ליוואי גרסיה, שלומי אזולאי ופרד פלומן.