הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זמן הפלייאוף: ההרכבים המשוערים בליגת העל

11 חילופים לרשותכם, אל תשכחו לבצע שינויים בליגת החלומות

כתבי אתר ערוץ הספורט  01.06.20 - 16:10

ביום שבת הכדורגל הישראלי חזר לחיינו בסערה עם מחזור הפתיחה של הפלייאוף העליון. מכבי ת"א קיבלה מקדמה במאבק האליפות, מכבי והפועל חיפה צללו, הפועל ת"א עלתה על הגל בגרסה הצעירה ובית"ר ירושלים והפועל ב"ש נפרדו כידידות. היום (שני) ייפתח הפלייאוף התחתון ויום רביעי יתקיימו שבעה משחקים, כאשר גולת הכותרת - משחק העונה בין מכבי ת"א למכבי חיפה.

רשימת המשחקים
פלייאוף עליון
:
- הפועל ת"א - בית"ר ירושלים (שלישי, 20:45)
- הפועל חיפה - הפועל ב"ש (רביעי, 20:30)
-מכבי ת"א - מכבי חיפה (רביעי, 20:45 ישיר ב-5SPORT)

פלייאוף תחתון:
- בני יהודה - הפועל כפ"ס (שני, 20:15)
- מ.ס. אשדוד - הפועל רעננה (שלישי, 19:45 ישיר ב-5LIVE)
- מכבי נתניה - עירוני ק"ש (שלישי, 20:00)
- הפועל חדרה - סקציה נס ציונה (רביעי, 19:45 ישיר ב-5LIVE)

כמו בשנים האחרונות, גם הפעם ממשיכה ליגת החלומות של ערוץ הספורט ואלטשולר שחם ללוות את הליגה שלנו ונכנסת לשלבים המכריעים שלה. נזכיר כי חלון החילופים יינעל הערב ב-19:45. כמו כן, ניתן לבחור עד 3 שחקנים מכל קבוצה במהלך כל הפלייאוף. שימו לב - בחלון החילופים הנוכחי ורק בו תוכלו לבצע 11 חילופים, עדיין אפשר להירשם ולזכות בפרסים - לחצו כאן.

הרכבים משוערים
מכבי נתניה: דני עמוס, כארם ג'אבר, טים הויבך, דולב אזולאי, עמרי גנדלמן, סתיו פיניש, אביב אברהם, גבי קניקובסקי, חן עזרא, יונאס מלדה וגיא מלמד.

עירוני ק"ש: דזיוגס ברטקוס, מוחמר שכר, מרכוס דיניז, עידן נחמיאס, אורי דהן, זיו מורגן, סמואל בראון, עומר לקאו (עדן קארצב), ראדו גינסארי, מאליק פוסטר ואחמד עאבד.

בני יהודה: אמיליוס זובאס, אבישי כהן, מתן בלטסקה, סגס תמבי, אמיר רוסתום, איתן וולבלום, שי מזור, מתיאה ליואיץ', דור ג'אן, מוחמד גאדיר ועמית זנטי.

הפועל כפ"ס: איתמר ישראלי, אביב סולומון, סודיק אטנדה, טל מכלוף, טום שלח, גרשון קופי, ג'ניה ברקמן, עומר פדידה, לוואגה קיזיטו, יהב אפריאט ואמאדו סוקונה.

בית"ר ירושלים: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, אור זהבי, דיוגו וארדסקה, אורי מגבו, אופיר קריאף, דן איינבינדר, שלום אדרי, ליוואי גרסיה, שלומי אזולאי ופרד פלומן.

מ.ס. אשדוד: רועי משפתי, טום בן זקן, טימותי אוואני, גיל כהן, מונטרי קהמאני, רועי גורדנה, פיראס אבו עאקל, שלומי אזולאי (יעקב בריהון), סמואל אלאבי, שגיב יחזקאל ודין דוד.

הפועל רעננה: אסף צור, ירדן כהן, עידו לוי, דוד מתיאוס, שון קלימקין, איתי קצב, בן סביר, עמית כהן, שניר שוקר, אור דסה, כארם ארשיד.

* ההרכב המשוער של הפועל ת"א יפורסם בהמשך.