התעריף של שום: 500 ש"ח לנקודה בפלייאוף

בעלי כפ"ס הבטיח מענקים. רייכרט על הספסל נגד בני יהודה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.06.20 - 13:19
תחילת כתבה

הפועל כפר סבא תפגוש הערב (שני, 20:15) את בני יהודה במשחק שיפתח את הפלייאוף התחתון. עמיר תורג'מן ירשום את משחקו השני בלבד כמאמן הקבוצה וינסה לתקן את הרושם שהותירה קבוצתו במשחקי ההכנה.

כפר סבא רחוקה חמש נקודות בלבד מהקו האדום, כשנותרו עוד 21 נקודות בקופה. המאמן התרכז בעיקר בקבוצתו וביקש מהשחקנים להגיע מוכנים ומפוקסים כדי להתחיל ברגל ימין.

בגזרת ההרכב, לא צפויות הפתעות מצידו של תורג'מן. בן רייכרט שסובל מפציעה במפשעה לא יפתח בהרכב, בעוד אביב סולומון שנפצע בשבוע שעבר התאושש ויפתח. ג'ניה ברקמן יפתח בקישור האחורי לצידו של גרשון קופי והחלק הקדמי יורכב מעומר פדידה, יהב אפריאט ואמאדו סוקונה. בובקאר טראורה ימתין להזדמנות מהספסל.

הבעלים, יצחק שום, הפתיע את השחקנים באסיפה והבטיח מענקים בגובה 500 ש"ח לנקודה גם לשחקנים שאין להם פרמיות, ועבור מי שיש לו, מדובר בתוספת. "אני סומך עליכם ורוצה שנפתח ברגל ימין", אמר שום. "יש כאלה שזה טוב להם בלי קהל ויש כאלה שאוהבים עם קהל, אבל זה המצב הנתון וזה מה יש".

הרכב משוער: איתמר ישראלי, טום שלח, סודיק אטנדה, טל מכלוף, אביב סולומון, גרשון קופי, ג'ניה ברקמן, יהב אפריאט, עומר פדידה, לוואגה קיזיטו, אמאדו סוקונה.