עירוני קריית שמונה: "גינסארי מפסיד 15 א' יורו כדי לשחק בק"ש"

הקשר בדרכו החוצה מהקבוצה, לא ישחק מול מכבי נתניה. קובי רפואה יעלה עם 3 בלמים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  02.06.20 - 07:30
תחילת כתבה

כשהיא מסובכת בתחתית, עירוני קרית שמונה חייבת מרווח נשימה: הקבוצה של קובי רפואה תעלה הערב (שלישי) למשחק מול מכבי נתניה, כשרק ניצחון יאפשר לה לברוח מעט מהתחתית הבוערת. מי שצפוי לא להיכלל בסגל הוא הקשר ראדו גינסארי. חוזהו של המולדבי מסתיים ב-11.6, והוא טרם הגיע לסיכום על המשך דרכו בקבוצה, אך איזי שירצקי קיבל החלטה שעד סוף השבוע הוא יעזוב את הארץ.

כזכור, גינסארי הגיע בהשאלה מקירילה סובטוב הרוסית, שגם משלמת את רוב שכרו. בסביבתו טוענים כי במידה וישחק ללא תשלום בחודש יוני, המשמעות היא שהוא משלם כ-15 אלף יורו למועדון רק על מנת לשחק. עדיין לא ברור אם לאחר המשחק יעשה ניסיון לפשרה עם השחקן, או שמדובר בימיו האחרונים של גינסארי במועדון.

הקבוצה תצא הבוקר למלון באיזור המרכז, שם יערוך המאמן רפואה שיחה עם השחקנים - ומשם ייצאו לאצטדיון. ללא גינסארי, הוא צפוי לפתוח עם שלישיית קישור הכוללת את סמואל בראון, עדן קארצב ועומר לקאו. בהגנה ישחקו שלושה בלמים, כאשר מוחמד שכר וזיו מורגן ישמשו כקיצוניים.

ההרכב המשוער: דזיוגס ברטקוס; מוחמר שכר, מרכוס דיניז, עידן נחמיאס, אורי דהן, זיו מורגן; סמואל בראון, עומר לקאו, עדן קארצב; מאליק פוסטר ואחמד עאבד.