"סגל קצר הוא לא תירוץ": בית"ר י-ם מתכוננת להפועל

ללא חמישה שחקני מפתח, בהם עטר, מוחמד וממן, רוני לוי יעלה למשחק היוקרתי של העונה: שלום אדרי ואורי מגבו יקבלו הזדמנות ב-11, שלומי אזולאי יחזור לחוד ההתקפה

תומר לוי
תומר לוי  02.06.20 - 10:30
תחילת כתבה

בתנאים לא פשוטים, תעלה בית"ר ירושלים הערב (שלישי) למשחק שעבורה הוא הרבה יותר מכדורגל: מפגש חוץ מול הפועל תל אביב. הקורונה אולי תשאיר בחוץ את הקהל, אך לא את הרגשות העזים בין היריבות - בוודאי לאור המשחק האחרון, בו הצליחו האדומים לנצח בטדי. רוני לוי יצטרך לעלות עם סגל חסר במיוחד, ללא חמישה שחקני מפתח: אלירן עטר ומקסים גרצ'קין פצועים, כשיחד איתם ייעדרו גם עלי מוחמד, חנן ממן (צבירת כרטיסים צהובים) ואנטואן קונטה - שספג כרטיס אדום בשבת מול הפועל באר שבע.

אך למרות התנאים הקשים, בבית"ר לא מתכוונים להשתמש בכך כאליבי. "יש לנו חוסרים, אבל בכל מקרה נעלה עם 11 שחקנים מצוינים. הסגל הקצר הוא לא תירוץ עבורנו. דווקא הפועל סיפקה לנו דוגמא נהדרת, איך אפשר לשחק עם הרכב חסר ולהשיג תוצאה טובה. נבוא דרוכים, למרות שקשה לשחק בלי הקהל שלנו".

כזכור, בית"ר הצליחה לנצח בבלומפילד במפגש הראשון בין הקבוצות העונה (פרדי פלומן, שיפתח הערב, כבש את שער הניצחון), אבל מעדה במשחק הקודם - כאשר הפועל של ניר קלינגר הצליחה לנצח 0:1 קטן בטדי מפנדל של עמרי אלטמן. הערב, הירושלמים ינסו להשאיר את החיסורים בצד, ולחזור למסלול הנצחונות אחרי ההופעה המעט מאכזבת, שהסתיימה ב-1:1 מול באר שבע.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; שי קונסטנטין, אור זהבי, דיוגו ורדסקה, אורי מגבו; דן איינבינדר, אופיר קריאף, שלום אדרי; לוי גארסיה, פרדי פלומן, שלומי אזולאי.