עירוני קריית שמונה: ראדו גינסארי עזב את הארץ

הקשר נפרד מהקבוצה. רפואה רתח מהיכולת בנתניה: "גולים מביכים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  03.06.20 - 09:20
תחילת כתבה

עירוני ק"ש פתחה את הפלייאוף התחתון ברגל שמאל, כאשר הפסידה 3:1 למכבי נתניה. הקבוצה של קובי רפואה עוד עשויה למצוא את עצמה מתחת לקו האדום, במידה שסקציה נס ציונה תנצח את הפועל חדרה. אם לא די בכך, ראדו גינסארי, שהגיע רק בינואר האחרון, סיים את דרכו בקבוצה.

הקשר המולדבי לא הגיע לסיכום עם הקבוצה על הישארותו. למשחק אמש הגיע גינסארי, כדי להיפרד מחבריו והבוקר כבר עזב את ישראל.

גינסארי ששיחק במשך שנתיים בהפועל חיפה, חתם ביום האחרון של חלון ההעברות של ינואר בק"ש והספיק לכבוש שער אחד. חוזהו מסתיים ב-11.6,  אך חילוקי דעות בינו לבין המועדון הכריעו ובין הצדדים הוחלט על פרידה מיידית.

לצד עזיבתו של הקשר, בקריית שמונה מאוד מאוכזבים מהיכולת ההגנת בהפסד למכבי נתניה. שלושת השערים נבעו מטעויות במרכז ההגנה של ק"ש. מרכוס דיניז, שהיה האשם הישיר בשער הראשון, הוחלף בדקה ה-51 וספג ביקורות בסיום, כשגם הקפטן, עידן נחמיאס, לא יצא נקי אחרי הטעות בשער השני של מכבי נתניה.

במהלך המשחק רפואה היה עצבני מאוד וצעק לעבר הספסל: "מה זה הגולים המביכים האלה?". איסמעיל ריאן שנכנס כמחליף ובלט, הביע גם הוא את מורת רוחו תוך כדי ההתמודדות כשאמר לחבריו: "אתם משחקים לא נכון. שחקו פשוט".

בסיום, רפואה אסף את השחקנים וניסה לעודד אותם: "הרימו את הראש, צריך מעכשיו להתחיל לחשוב על המשחק נגד מ.ס. אשדוד בשבת. נלמד מהמשחק הזה".

בתוך כך, לקראת ההתמודדות נגד מ.ס אשדוד ביום שבת, מי שאולי עשוי להיעדר הוא גיא בן לולו. החלוץ הצעיר נפצע בברכו בתחילת המשחק ובמועדון מעריכים כי לא מדובר בפציעה חמורה, אך בכל מקרה הוא ייבדק.