אסיפה קשה בק"ש: "מי שצריך להוביל, בורח"

רפואה והמנכ"ל אדרי זעמו על השחקנים, שאמרו: "הכעס מוצדק"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.06.20 - 11:54
תחילת כתבה

אחרי התבוסה הכואבת למכבי נתניה, עירוני ק"ש תארח מחר (שבת) את מ.ס. אשדוד ותנסה להשיג נקודות ראשונות בפלייאוף העליון. המאמן, קובי רפואה, והמנכ"ל יוסי אדרי, קיימו שיחה קשה עם השחקנים: "שחקנים שצריכים להוביל לא מובילים, במקום זה בורחים".

המאמן זעם במהלך האסיפה: "הכל קל, שחקנים לא נותנים מספיק, לא מבינים את הסיטואציה בה הם נמצאים. אני רוצה ריכוז ומחויבות לאורך תשעים דקות". השיחה טלטלה מעט את השחקנים, שמבינים שביכולת שהציגו נגד נתניה הם בדרך הבטוחה לליגה הלאומית. ועדיין, למרות הכעס הגדול של רפואה, הוא הבהיר כי הוא לא מתכוון לפגוע לשחקנים בביטחון - ושחקני ההגנה שעשו טעויות קריטיות, ימשיכו לקבל הזדמנויות.

שחקן בק"ש אמר: "הכעס של קובי ושל ההנהלה מוצדק, קיבלנו תנאים טובים במהלך הקורונה ובמשחק לא הצלחנו להביא לידי ביטוי את מה שהתאמנו עליו". ק"ש עדיין תלויה בעצמה במאבק ההישארות, זאת בזכות הפרש שערים עדיף. בצפון מבינים שניצחון על אשדוד, ילחיץ את סקציה נס ציונה שתשחק רק מחר.

ההרכב המשוער: דזיוגס ברטקוס, מוחמד שכר, מרכוס דיניז, עידן נחמיאס, אורי דהן, זיו מורגן, סילאס דה סילבה, עומר לקאו, עדן קארצב, איסמעיל ריאן ואחמד עאבד.