ורד: ההגעה לבית של לוי היא חציית קו אדום

קפטן בית"ר במסר לאוהדים: לא מבין למה באים בטענות לרוני

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.06.20 - 13:49
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים סוערת. התבוסה 3:0 להפועל תל אביב, שהגיעה אחרי 1:1 מאכזב בטדי מול הפועל באר שבע, גררה מחאת אוהדים מחוץ לביתו של רוני לוי, ומאוחר יותר גם מחוץ לאצטדיון טדי - לשם העבירה הקבוצה את אימון הבוקר בשל הלחץ מצד הקהל. עידן ורד, קפטן בית"ר, עלה היום (שישי) לראיון נרחב ב"רדיו ירושלים" והגיב לאירועים האחרונים שעוברים על המועדון.

"מה שקרה מול הבית של רוני לוי, מבחינתי זה חציית קו אדום. זה בסדר לבוא לבית וגן ולהפגין, אבל לא בבית", הדגיש הקפטן במסר לאוהדים, "אני לא מבין גם למה כולם באים בטענות לרוני. לא היה לב במשחק, לא הייתה נשמה, לא היה אופי. זה הכל עלינו".

"עוד לא התאוששנו מההפסד", הודה ורד והוסיף: "מי שבאמת אכפת לו ואוהב את המערכת ואת המועדון, את הקהל, את כל ההשקעה - מהבעלים ועד הצוות המקצועי - כואב לו. זה לא משנה איך עלינו ובאיזה הרכב - זו הייתה בושה. אין משהו אחר שאפשר להגיד. חד וחלק".

ורד שלח גם מסר חד וברור לחבריו לסגל: "זה לא משנה אם אתה שחקן מוכשר, אם יש לך דריבל טוב ודברים מהסוג הזה אם אין לך תשוקה ונשמה - ואת זה לא הבאנו מול הפועל תל אביב - אז הכל עלינו".

"בעיות בין רוני לוי לשחקנים? לא, חד משמעית לא", הבהיר הקפטן, "לא הייתה אף בעיית משמעת לאורך כל העונה בקבוצה, לא הדלפות, כלום. זו פעם ראשונה שאני יכול להגיד דבר כזה מאז שאני פה. לא ראיתי ירידה במוטיבציה של רוני. הוא כל חייו עובד תחת לחץ".