"סבא, זה בשבילך": צפו בריאן מתרגש בסיום

חלוץ ק"ש הצטיין ב-0:3 מול אשדוד, והודה לסבו שנפטר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.06.20 - 22:20
תחילת כתבה

קרית שמונה בדרך הנכונה. הקבוצה של קובי רפואה הביסה הערב (שבת) 0:3 את מ.ס אשדוד ועשתה צעד חשוב על מנת להתרחק מהתחתית. כעת, היא רחוקה שלוש נקודות מהקו האדום. ניר ברדע (שער עצמי),איסמעיל ריאן ועבדאללה חליחל הבקיעו לקבוצה מהצפון שרושמת ניצחון בכורה בפלייאוף התחתון.

גיבור המשחק היה ללא ספק איסמעיל ריאן. החלוץ של קרית שמונה עלה הערב טעון, ואפילו לא חיכה לשאלה כדי לספק את הסיבה האמיתית למשחק הנהדר שלו היום: "כשדיברתי עם סבא שלי לפני הפגרה, הוא אמר לי שנמאס לו ממנה. לפני חודש, איבדתי אותו".

"הוא היה בא לכל המשחקים שלי, ואני עוד זוכר אותו קופץ בכל גול שהבקעתי. היום, לפני המשחק, הבטחתי לו שאני אעשה אותו מאושר וגאה. כל דקה וכל ספרינט שנתתי היום מוקדש לו. אני יודע שהוא רואה אותי עכשיו - סבא, זה בשבילך", הוא אמר כשעיניו דומעות.

באשר למשחק, ריאן - כמאמר השיר, עם הראש בעננים והרגליים על האדמה: "חטפנו סטירה טובה נגד מכבי נתניה. אחרי שחדרה השוו מול נס ציונה, שמחנו וחגגנו בוואטסאפ, אמרתי לחברים: תירגעו. אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו. במאבק הזה אנחנו צריכים לתת מאתיים אחוז ולא להסתכל על אף קבוצה אחרת. אנחנו היריב הכי קשה של עצמנו. אם נגיע ככה לכל משחק, אני בטוח שיהיה לנו טוב בסוף".

מי שהמשיך באותו הכיוון, היה מאמנו של ריאן בק"ש, קובי רפואה: "בהחלט אפשר לנשום לרווחה", הוא הודה. "בשבוע שעבר לא הופענו למשחק מול מכבי נתניה, לא היתה מחויבות. היום, זה היה. במחצית הראשונה נראינו מצוין, קצת התעייפנו במחצית השנייה - אבל אני שמח שהשגנו את המטרה. בשלבים האלה, הדבר החשוב הוא הנקודות. עבדנו מצוין בפגרה, זה התרסק מול נתניה - אני שמח שהפעם ניצחנו". רפואה גם נשאל לגבי החוסר בקהל, ונשאר מפוקס: "כמובן שזה לא כיף לשחק בלי אוהדים, אבל זה לא תירוץ. המטרה שלי היא לנצח ולהישאר בליגה, והתירוצים האלה לא יהיו אצלי".

מנגד, מאמן מ.ס. אשדוד רן בן שמעון, כהרגלו, ישיר למדי. כשנשאל בהשוואה למהפך שקיימה הקבוצה שלו מול רעננה באמצע השבוע, ענה: "אפשר לחזור למשחק, כשעושים פעולות בצורה הנכונה. היום לא התחלנו טוב, לא המשכנו טוב וגם לא סיימנו טוב. הם הגיעו לכל כדור ראשונים, היו יותר נחושים - פשוט הגיע להם לנצח".

בהמשך, בן שמעון אבחן בעיה בקבוצה שלו: "יש לנו בעיה במועדון", הוא הודה, "שאחרי כל ניצחון גדול כזה, אנחנו קצת נשענים אחורה. כדי להצליח כמו שאני רוצה שנצליח, צריכים להישאר מרוכזים. אנחנו נשנה את זה, נעבוד קשה - הבנייה של קבוצה חזקה שלא נשברת, לוקחת זמן. כל פעם זה ניסוי וטעייה: אז אתה נופל, ולומד לקום מחדש. נמשיך לעבוד".