הפועל כפר סבא: עמיר תורג'מן עשוי להמשיך כמאמן הקבוצה

הקבוצה מהשרון מעודדת אחרי ה-0:2 מול רעננה. מחמאות לגרשון קופי ועומר פדידה

גיל לוין
גיל לוין  07.06.20 - 07:17
תחילת כתבה

מסע ההישרדות של הפועל כפר סבא בליגת העל נמשך והעולה החדשה עשתה עוד צעד בדרך אל חוף מבטחים והוסיפה שלוש נקודות חשובות במיוחד למאזנה, בניצחון המתוק 0:2 על הפועל רעננה אמש (שבת) באצטדיון המושבה.

המאמן, עמיר תורג'מן, שעד כה לא הפסיד מאז מונה למאמן הקבוצה ואוחז במאזן הכולל שני ניצחונות ותיקו מאופס אחד, החמיא לחניכיו ושיבח אותם על רוח הלחימה. כמו כן, מקווה המאמן שהיכולת הטובה לא תעלם מעיניו של הבעלים, יצחק שום, וכי בעקבותיה יזכה בחוזה במועדון לעונה הבאה.

לא פחות מ-24 ניסיונות לשער לצד החמצות כואבות נרשמו אתמול, עד שגרשון קופי הצליח לנעוץ את הראשון והקפטן, עומר פדידה, הוסיף את השני. במועדון החמיאו לכובשים ובעיקר לזר שהתבלט לראשונה מזה תקופה ארוכה ורשם את שערו הראשון העונה, אך לצערו הוחלף במהלך המשחק בעקבו רגישות בשריר הירך האחורי.

כמו כן למחמאות זכה השוער, איתמר ישראלי, ששמר על שער נקי מזה שלושה משחקים רצופים, ובצוות המקצועי ציינו לטובה גם את בן רייכרט ואת טריקו גטהון. "טריקו עוד צריך לעבוד על הביטחון שלו, אבל כשהוא מקבל הזדמנות הוא לוקח אותה בשתי הידיים" אמרו עליו במועדון.

גרשון קופי, הקשר הגנאי-קנדי של הקבוצה, דיבר על השער הנהדר שלו: "זה היה ניצחון חשוב מאוד. לנו השחקנים, לעיר, לאוהדים וגם לי באופן אישי. כי אני רוצה לעזור לכפר סבא להישאר בליגה. אני מקדיש את השער לתינוקת שלי, לקבוצה ולאוהדים. למרות המגרש הריק, הרגשנו את התמיכה במהלך השבוע ובמשחק".

קופי התייחס למצב הקבוצה: "אני מרגיש שאנחנו שווים יותר מהמיקום שלנו בטבלה. אבל בכדורגל דברים קורים. התפקיד שלנו הוא לשפר עמדות מהמקום בו אנו נמצאים. לתהליך הזה צריך זמן וסבלנות ואני מרגיש שאנחנו מתקדמים. אנחנו משחקים בשביל האוהדים ומייצגים את הסמל בכל משחק למענם, וגם הם צריכים לגלות סבלנות לדרך".