בק"ש החמיאו לרפואה: "הניעור שלו עזר"

המאמן אחרי ה-0:3: "יש לנו עוד 5 משחקים שהם מעבר לגמר"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.06.20 - 09:08
תחילת כתבה

ימים לא פשוטים עברו על הפועל קריית שמונה לאחר התבוסה למכבי נתניה. המנכ"ל יוסי אדרי והמאמן קובי רפואה ערכו עם השחקנים אסיפה קשה, והתוצאות מתברר מיהרו להגיע. ק"ש שלטה לאורך כל דקות המשחק אתמול (שבת) בניצחון המשכנע 0:3 נגד מ.ס אשדוד. רפואה ביצע שינוי במערך והפתיע את רן בן שמעון וחניכיו עם שלושה שחקני התקפה.

מוחמד שכר ואיסמעיל ריאן המשיכו את הדקות הטובות מהמחצית השנייה נגד מכבי נתניה והיו מעורבים בשני השערים הראשונים. ריאן התרגש מאוד בסיום, שכן עוד לפני המשחק הוא העלה לרשתות החברתיות שלו סרטון קצר עם התמונה של סביו שנפטר לאחרונה והכיתוב: "אני אעשה אותך גאה". ריאן פרץ בבכי והשחקנים חיזקו אותו.

רפואה סיכם את ה-0:3: "הניצחון הוא השינוי בגישה של השחקנים אחרי שבשבוע שעבר לא נראינו טוב מבחינה מקצועית ומחויבות. השחקנים התאמנו, רצו והוכיחו שאנחנו קבוצה טובה שיכולה להישאר בליגה. הדרך עוד ארוכה ויש לנו חמישה משחקים שזה לא גמר גביע, אלא מעבר לזה".

בסיום המשחק ניגש רפואה לשחקנים והחמיא להם: "עשיתם שינוי בגישה, הייתם הרבה יותר מחוייבים ורוצים מאשדוד, הבנתם באיזו סיטואציה אנחנו נמצאים. המשיכו כך". במועדון ציינו את ההכנה של רפואה למשחק וכניסתו של סילאס דה סילבה במקום סמואל בראון המוצהב. הקישור היה אחד הכלים לניצחון. אחד השחקנים ציין: "כנראה שהצעקות של רפואה ניערו אותנו, זה סייע לנו והכניס אותנו לריכוז. הוא עובר תקופה לא פשוטה ומגיע לו לחייך".