באר שבע החליטה: סימאו לא ימשיך בעונה הבאה

הפורטוגלי שהגיע בהשאלה, צפוי לעזוב חזרה לא.א.ק. בבירת הנגב פנו לסט טרוידן במטרה לחלק את רכישתו של אקולטסה לתשלומים של מספר שנים, עקב הטלטלה שהמועדון עבר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.06.20 - 09:47
תחילת כתבה

בהפועל ב"ש קיבלו החלטה שלא להמשיך בעונה הבאה עם הקשר הפורטוגלי, דויד סימאו, שיחזור לא.א.ק אתונה. מנגד, המועדון הציע לסט טרוידן לחלק את התשלום לרכישתו של אלטון אקולטסה למספר שנים.

הסיבה להחלטת הפרידה מסימאו, מגיעה משום שמדובר בסכומים גבוהים עבור המועדון, שעבר טלטלה לא פשוטה. במקביל, בימים האחרונים הציעה הפועל באר שבע לסט טרוידן לחלק את סכום הקנייה של אלטון אקולטסה לכמה שנים. במועדון מבירת הנגב מקווים להגיע להתקדמות בנושא, כאשר המתווה מדבר על כך שאם השחקן יימכר, ישארו לקבוצה הבלגית אחוזים.

נושא הסגל אמנם מעסיק את הקבוצה, אבל כרגע הראש בחצי גמר הגביע ביום רביעי. כפי שפורסם בערוץ הספורט, בב"ש החליטו שלא להרחיב בנושא הקיצוצים עם השחקנים, שטרם הגיעו לסיכום, כדי לאפשר ריכוז מוחלט במשחק נגד בני יהודה מחרתיים.

בהתמודדות עצמה, יוסי אבוקסיס לא צפוי לפתוח במערך של שלושה בלמים. המאמן אהב לראות את הקבוצה במשחקים האחרונים עם שני בלמים בלבד, ובניתוח הוידאו שעשה יחד עם עוזריו, אליניב ברדה ומאור מליקסון, הוא הרגיש שלשחקנים נוח יותר במערך הזה.

אבוקסיס צפוי לבצע תשעה שינויים בהרכב שסיים בתיקו מול הפועל ת"א.  אוהד לויטה ישוב להרכב במקומו של ארנסט שטקוס. יחד איתו גם בן ביטון, לואי טאהא, מיגל ויטור, שון גולדברג, דויד סימאו, ז'סוואה, בן שהר ואלטון אקולטסה יחזרו ל-11.

נושא בוער נוסף שעלה מההתמודדות נגד הפועל תל אביב, הוא הביקורת כלפי יו"ר הדירקטריון, איתי בן זאב. גורמים במשרד הבריאות לא אהבו לראות את בן זאב יושב במשחק מול הפועל ת"א, כשילדיו לצידו. "אנחנו דורשים אחריות", אמר אחד מאותם גורמים.