ב"ש דורשת מאבוקסיס: הסר מועמדות מהנבחרת

אוהדים וגורמים בקבוצה התרעמו: "שיבהיר שהוא כאן כדי להישאר". טאהא ייעדר מול מכבי ת"א, צדק צפוי להחליפו. המאמן מתלבט לגבי המערך. וגם: הכעס של המנהלת על בן זאב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.06.20 - 09:58
תחילת כתבה

יגיע לנבחרת? גורמים בהפועל באר שבע וחלק מארגון האוהדים מצפים מיוסי אבוקסיס להודיע עוד היום (שישי) על הסרת מועמדותו לאימון נבחרת ישראל. הציפייה באה לאחר שסיכוייו לאמן את הנבחרת הלאומית עלו לאור הפיצוץ במשא ומתן עם ווילי רוטנשטיינר, שכן אם המנהל הטכני לא ימשיך, אנדי הרצוג צפוי לעזוב יחד איתו.

"ליוסי יש חוזה לעוד עונה ומן הראוי, לפחות כלפי הקהל והשחקנים, שהוא יבהיר שהוא כאן כדי להישאר", אמר גורם במועדון. הפועל באר שבע סירבה להגיב באופן רשמי לידיעה.

בינתיים, הקבוצה שנהנתה אתמול מיום חופש אחרי העפלה לגמר הגביע, תשוב הבוקר להתאמן ללא לואי טאהא החולה. שיר צדק עשוי לפתוח במקומו מול מכבי ת"א ביום שני, כשאבוקסיס מתלבט לגבי המערך.

בנושא אחר, אלונה ברקת שלא נכחה בחצי גמר הגביע עשויה בכל זאת להגיע לגמר. השחקנים יעבירו לבעלים את המסר לאור ההערכה הרבה אליה. ברקת אמנם הודיעה על עזיבה, אבל ממשיכה לשוחח עם ראשי המנהלת בענייני כדורגל ובינתיים לא ביקשה לכנס את הוועדה להעברת זכויות.

אפרופו מנהלת הליגה, ראשיה זעמו על יו"ר הדירקטוריון בהפועל באר שבע, איתי בן זאב, שמשמש גם כמנכ"ל הבורסה לניירות ערך (הספונסרית הראשית של הליגה), על כך שהגיע עם ילדיו למשחק ללא קהל מול הפועל ת"א בטרנר. "חד משמעית זה לא תקין והוא לא יעשה זאת שוב", אמר מנכ"ל המנהלת ניקולאס לב בנושא.