ברק בכר עשוי לחזור לב"ש, אם אבוקסיס ימונה לנבחרת

פרסום ראשון: התוכנית של המועדון למקרה שהמאמן יעזוב נחשפת. האקס מחזיק בחוזה לשנתיים נוספות בנגב, אבל לא מחויב להסכים. שלושה בלמים יפתחו מול מכבי תל אביב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.06.20 - 11:55
תחילת כתבה

בהפועל באר שבע לא מתייחסים באופן רשמי לסיכויים של יוסי אבוקסיס לאמן את נבחרת ישראל, אבל לטענת גורמים בקבוצה, ישנה כבר תוכנית מגירה למקרה והמאמן יעדיף לעזוב ולקבל את משרת המאמן הלאומי. במקרה כזה, ברק בכר, שמחזיק בחוזה לעוד שנתיים, עשוי לחזור למרות שפוטר ובתנאי שלא יסגור קודם במכבי חיפה.

בכר, שבא לקראת המועדון אותו הוביל לשלוש אליפויות ולצמרת הכדורגל הישראלי, קיצץ 30 אחוזים משכרו על אף שלא היה מחויב לטובת הקבוצה בעקבות משבר הקורונה. את תגובת בכר לא ניתן להשיג. בב"ש סירבו להגיב.

אם בכר יסרב או יחתום במכבי חיפה, רוני לוי עשוי להגיע אם לא ימשיך בבית"ר ירושלים. אם אבוקסיס יעזוב, אליניב ברדה ישמש כמנהל המקצועי. עוזר המאמן שמאוד מוערך במועדון יודע שאם אבוקסיס יישאר, המאמן יהיה מוכן לכך שברדה ישמש כמנהל מקצועי, רק אם ההחלטה הסופית על צירוף שחקנים תהיה שלו.

אחרי העלייה לגמר הגביע ולאור העבודה שהשחקנים שיחקו 120 דקות, יוסי אבוקסיס יבצע לפחות שינוי אחד בהרכב לקראת המשחק מול מכבי ת"א וגם יעבה את מרכז ההגנה עם בלם נוסף. לאור העבודה שלואי טאהא חולה ולא צפוי להיות בסגל נדמה כי עמית ביטון יפתח.

אבוקסיס ערך אסיפה קצרה לשחקנים בה החמיא להם על סגנון המשחק מול בני יהודה: "זה היה משחק מצוין שלנו. הגענו להמון מצבים שלצערנו לא נכנסו", אמר המאמן ופנה לאנתוני וארן שהחמיץ שערים שחלוץ חייב לסיים אותם ברשת: "תרים את הראש. אתה מגיע למצבים, בסוף זה ייכנס".