הפועל רעננה: אשר אלון לא נכח במשחק מול ק"ש

הבעלים צפוי לעזוב בתום העונה. לחמן לחץ את ידי השחקנים, אחד מהם טען: "אנחנו רק רוצים לשמוח"

גיל לוין
גיל לוין  14.06.20 - 07:08
תחילת כתבה

אי אפשר להגיד שזה לא היה צפוי ובכל זאת, שחקני רעננה נותרו אמש (שבת) המומים בשריקת הסיום לאחר ההפסד 1:0 לעירוני ק"ש שהוריד אותם באופן מעשי לליגה הלאומית. התחושות היו קשות בחדר ההלבשה השקט, כשהפעם אפילו המאמן האופטימי, אייל לחמן, לא שוחח עם שחקניו ובחר רק ללחוץ את ידם.

מי שנעדר מיציע הכבוד ומהאצטדיון בכלל הוא בעלי המועדון, אשר אלון, שהחליט לוותר על הצפייה במשחק בפעם השנייה ברציפות. אלון כבר הצהיר כי הוא מתכוון לעזוב את הקבוצה מהשרון בקרוב ולמקורביו סיפר כי הצפייה במשחקיה פוגעים לו בבריאות.

בתוך כך עד שתהפוך ירידת הליגה לרשמית, מחכים לקבוצה עוד ארבעה משחקים בהם שחקני המועדון ילחמו על כבודם בלבד. "עכשיו כשכבר לא נשאר על מה להילחם, אנחנו רק רוצים לשמוח קצת. יחד עם זה, אין שחקן אחד שלא חושב על העתיד וכל אחד ינסה במשחקים שנותרו להוכיח מה הוא שווה", סיפר אחד השחקנים במועדון.

בינתיים בצוות המקצועי החמיאו במיוחד לקפטן הקבוצה, שניר שוקר, שרשם החמצה אדירה, אך התבלט לאורך המשחק והציג יכולת טובה, כמו גם יוג'ין אנסה. שחקן נוסף שזכה לשבחים הוא השוער ניב אנטמן, שעל אף שלא היה כשיר במאת האחוזים, תפס את מקומו של אסף צור הפצוע על כר הדשא ואף רשם הצלה נהדרת.

באשר לצור הצעיר, בצוות הרפואי מעריכים כי השחקן שבר אצבעות בכף רגלו, כשמשמעות הדבר עשויה להיות שהוא גמר מבחינתו את העונה, במקרה כזה, אנטמן ימשיך לעמוד בשער. בכל מקרה השחקן עתיד לעבור רנטגן שיאשש או ישלול את הדברים. כך או כך, זכו השחקנים ליומיים חופש על מנת להתאושש.