משה חוגג לשחקנים: "אסור לאבד את המקום ה-3"

בעלי בית"ר שוחח עם השחקנים. מיכאל אוחנה ממשיך להחלים

תומר לוי
תומר לוי  15.06.20 - 14:39
תחילת כתבה

אחרי שפתחה את הפלייאוף העליון בצורה חלשה, ואחרי ארבעה משחקים היא עדיין ללא ניצחון, בבית"ר ירושלים מבינים שהגיע הזמן לשנות כיוון. ביום רביעי הפועל חיפה תגיע לטדי, מעודדת אחרי ה-0:4 אמש מול הפועל ת"א, והבעלים משה חוגג החליט להיכנס לעניינים.

"אסור לכם לאבד את המקום השלישי", הוא אמר בשיחה עם כלל שחקני הקבוצה היום (שני), "זה הולך להיות קשה, אבל אתם חייבים להתחיל ולנצח משחקים. הפוטנציאל שלכם הרבה יותר גבוה".

"הפוטנציאל של הקבוצה הזאת והיחסים בתוכה הוא אדיר. אנחנו לא מתחרטים על אף שחקן שהגיע לכאן. האווירה בחדר ההלבשה היא מצוינת, וזה בזכות מי שאתם אנשים". לאחר מכן, שלח רמז ברור לשמועות שהסתובבו בימים האחרונים סביב הצוות המקצועי: "בניגוד לכל המשתמע, מערכת היחסים בינינו טובה. הצוות המקצועי ואני מדברים, וכל ההחלטות מתקבלות במשותף".

בנוסף, שחקן הקבוצה מיכאל אוחנה חזר היום להתאמן באופן אישי, כולל בבעיטות לשער. בתגובה לאתר הרשמי הוא אמר: "ישתבח שמו לעד, כמה התגעגעתי לרוץ ולעשות אימונים קשים. אני בטוח שזה עוד שלב בהחלמה ואמשיך לעבוד קשה בשביל זה". עם זאת, כמובן, שעדיין לא יהיה חלק מהסגל של הקבוצה עד סוף העונה.