לאחר התקרית: מאור בוזגלו התאמן כרגיל

דגני ייעדר מסגל הפועל ת"א מול חיפה, פירסמן ישמש כבלם

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  22.06.20 - 15:45
תחילת כתבה

אחרי שלושה הפסדים בכל המסגרות, כולל בדרבי ביום שבת, בהפועל ת"א ינסו להתאושש מחר (שלישי) כשיארחו את מכבי חיפה. במתחם חודורוב שררו תחושות קשות לאחר ההפסד לצהובים, אך במועדון אמרו "עם לוח המשחקים הנוכחי אין זמן לחשוב על מה שהיה, צריך להתאושש מהר וישר לחזור לפוקוס".  שחקנים בקבוצה הודו כי ההדחה הכואבת בגביע השפיעה עליהם וכי גם מבחינה פיסית לא פשוט להם בעקבות לוח המשחקים הצפוף. "זה לא דבר שאנחנו רגילים אליו", אמרו.

מבחינה מקצועית, ניר קלינגר יחסר את הקפטן אוראל דגני, שלא יוכל לשחק בעקבות צהובים. בקבוצה הודו כי מדובר בחיסרון משמעותי ונזכרו כי בפעם הקודמת שהקפטן נעדר מול הירוקים מהכרמל, המפגש הסתיים בתבוסה כואבת 5:0.

עושה רושם כי קלינגר מתלבט לגבי מחליפו, ובכלל לגבי ההרכב מכיוון שהמאמן תרגל מספר אופציות. בשלבים מסוימים של האימון הוא הסיט את איעד אסו עביד למרכז ההגנה ותרגל את עבדי פרחאת מגן ימני. דורון ליידנר בכל מקרה יפתח בשמאל. את מרווין פירסמן הוא תרגל גם בקישור אך ייתכן כי בסופו של דבר הוא יפתח לצידו של רז שלמה.

בחלק הקדמי הוא תרגל לסירוגין את מאור בוזגלו יחד עם עומרי אלטמן ושביט מזל. גם מוטי ברצשקי תורגל בחלק הקדמי לסירוגין. אחת השאלות היא אם עומר דמארי, שלא נכלל בסגל לדרבי, ישוב ל-18.