הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יעזוב? ניקיטה רוקאביצה מחזיק במספר הצעות מסין

מלך שערי ליגת העל עשוי לעזוב, במכבי חיפה לא יעמדו בדרכו על אף חוזה לעונה נוספת. במקביל, שועה ייפגש היום עם שחר ויפתח את הסיבות למתיחות בינו לבין בלבול, שלא ימשיך, כשגם בכר ישוחח עם הנשיא. אפשרות: החלוץ ייצא לחופשה עד מינוי מאמן חדש

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.06.20 - 09:55

מלך השערים של ליגת העל, ניקיטה רוקאביצה, עשוי לעזוב את מכבי חיפה. החלוץ בן ה-33 אומנם מחזיק בחוזה לעונה נוספת בכרמל, אבל קיבל בימים האחרונות שתי הצעות מקבוצות בסין.

רוקאביצה שיתף את חבריו לחדר ההלבשה בתוכניותיו והבהיר כי כשחתם בשנה שעברה על חוזה לשנתיים, נאמר לו שבתום העונה הראשונה, אם יקבל הצעה כספית גבוהה משמעותית וירצה לעזוב, יקבל את ברכת הדרך.

כזכור, רוקאביצה חתם בשנה שעברה על חוזה מקוצץ לשנתיים ומאחר שהסכים לעשות צעד לקראת המועדון, נראה שבחיפה לא יערימו קשיים. בכל אופן, בסביבתו של החלוץ העבירו מסר שבעבר הוא כבר קיבל הצעה להגיע לליגה הסינית בכסף גדול, אך סירב בשל המיקום. "רק אם תהיה קבוצה מעיר גדולה, הוא ישקול מעבר", אמרו מקורביו.

בעניין אחר, ירדן שועה צפוי להיפגש היום (חמישי) עם נשיא המועדון יעקב שחר. כידוע, שחר מעריך את החלוץ ומשוכנע שההשקעה הגדולה שלו בו לא הייתה לשווא. ההערכה היא שהוא ישמע משועה על מערכת היחסים המתוחה בינו לבין מרקו בלבול ופול גרובס.

מנגד, שועה יבקש הזדמנות להוכיח שהוא רוצה להחזיר לשחר על האמון ומשוכנע שהוא יפרח תחת מאמן אחר. במקביל, אחת האפשרויות היא שבשל מערכת היחסים הסבוכה עם המאמן, שועה ייצא כבר עכשיו לחופשה וישוב לאימונים כשיתכנסו מחדש עם המאמן הבא, שצפוי להיות ברק בכר. אפרופו בכר, אקס ב"ש צפוי להיפגש היום גם הוא עם שחר כדי לדון בעתיד.

באשר לבכר, גורמים בכירים בכדורגל הישראלי מנסים לתווך כדי שאלונה ברקת תעביר פיצוי כספי למאמן, או שתשלים את שכרו, כדי לסגור את העסקה. כזכור, בכר פוטר מהפועל באר שבע ומחזיק בחוזה לשנתיים נוספות בעלויות גבוהות.