בית"ר הציעה לשועה להגיע בהשאלה. "לא פוסל את זה"

עתידו של חלוץ מכבי חיפה יוכרע לאחר מינוי המאמן החדש, אך בכל מקרה לא יגיע למכבי תל אביב. מקורב לשחקן: "הוא עוד יחזור דרך הדלת הראשית". ביקורת במועדון על בלבול

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.06.20 - 08:57
תחילת כתבה

מאמן מכבי חיפה מרקו בלבול ישמע ככל הנראה בשבוע הבא על סיום דרכו במועדון. בקבוצה לא אהבו את הפוסטים שהעלו אתמול אחיותיו של המאמן, בהם יצאו נגד הקבוצה כשגם בפורומים של האוהדים ביקרו את המאמן שכמה שעות אחרי אותן התבטאויות הוציא תגובה משלו. "עדיף היה שלא היו יוצאים דברים כאלה", אמר גורם במועדון. באופן רשמי בחיפה לא הגיבו.

ללא ירדן שועה שקיבל אישור להתאמן במסגרת אישית, מכבי חיפה תערוך היום (שישי) את האימון המסכם לקראת המשחק מחר מול הפועל ב"ש בתקווה לרשום ניצחון שלישי רצוף בפלייאוף העליון.

שחקנים בקבוצה ששוחחו עם שועה הבינו ממנו כי היתה שיחה טובה בינו לבין אור שחר ואסף בן דב, ועל אף שנאמר לו כי יהיה נכון עבור הצדדים שיצא להתרעננות, מי שיחליט בסופו של דבר על עתידו יהיה המאמן הבא, ככל הנראה ברק בכר שנמצא במגעים עם הפועל ב"ש לקבלת פיצוי כספי. "אם ברק יחתום הוא ידבר עם שועה ורק אחר כך יקבל את ההחלטה", אמרו בחיפה בנוגע לחלוץ.

בינתיים, בית"ר ירושלים כבר פנתה לנציגי החלוץ והציעה לו להגיע בהשאלה ובתנאי וחיפה לא תדרוש תמורה. במקביל בוחנים סוכניו רונן וגלעד קצב אופציות בחו"ל על אף שהרצון הוא ששועה ישחק עוד שנה בישראל כדי להתחשל ולחזור לכושר משחק בטרם יגשים את חלומו לצאת לאירופה. בכל מקרה מכבי חיפה תשלים את שכרו.

על פי מקורביו של החלוץ שדיבר בשיחה גם על מערכת היחסים עם מרקו בלבול ופול גרובס, השחקן יושאל לכל קבוצה שתרצה מלבד מכבי ת"א. "שועה עוד יחזור למכבי חיפה דרך הדלת הראשית. ביום שידבר, האוהדים יבינו שלא הוא היה האיש הרע".

במידה ובכר יגיע, מאמן השוערים גיורא אנטמן יעזוב כמו גם פול גרובס. לגבי מאמן הכושר נייל קלארק עוד אין החלטה ואם לא יישאר דרור שמשון יגיע. אם רפי אוסמו יחליט לסיים את תפקידו, עשוי גיל אופק, השוער השלישי שמוערך מאוד על ידי המועדון, להתמנות למנהל הקבוצה.

ההרכב שפתח בניצחון על הפועל ת"א עשוי להשתנות במעט, כשייתכן ויאניק וילדסחוט יפתח הפעם. בלבול ימשיך לתת דקות לצעירים כמו מאור לוי וסוף פודגוראנו. ניקיטה רוקביצה אישר בפני חבריו את הידיעה שפורסמה אתמול בערוץ הספורט לפיה הוא עשוי לעזוב לסין בקרוב. "הגיוני ששחקן בן 33 רוצה להרוויח יותר כי לא נשארו לו עוד הרבה שנים בקריירה".