דהן דיל: החלוץ הרשים ב-2:5 של אשדוד

צמד לשחקן הנוער מול נתניה. רב"ש: "הוא לא סתם פתח בהרכב"

גיל לוין
גיל לוין  29.06.20 - 09:49
תחילת כתבה

חגיגת שערים הייתה אמש (רביעי) באצטדיון היהלום עם 5:2 נהדר למ.ס אשדוד על מכבי נתניה. על אף הבטחת ההישארות בליגה, במועדון מעיר הנמל הוכיחו שהם לא מורידים את הרגל מהגז והתמוגגו מההתקפה הפורה של רן בן שמעון, שמסמנת עתיד ורוד במיוחד.

מי שגנב את ההצגה היה שחקן הנוער של המועדון, עידן דהן. החלוץ בן ה-19 רשם הופעת בכורה בהרכב בליגת העל והחזיר לבן שמעון על ההזדמנות שנתן לו בצורת צמד שערים נהדרים במיוחד. אלו יתווספו ל-12 השערים מקבוצת הנוער שרשומים על שמו העונה.

"עידן אחלה ילד, הוא לא סתם פתח בהרכב, הוא ילד טוב", אמר המאמן על החלוץ הצעיר. "אם שמים בצד את כל הסופרלטיבים שאני אומר כל הזמן בתקשורת, בפועל יש להם עוד הרבה לאן להתקדם. אני רוצה מאוד להרים להם ולתת להם את הביטחון הנדרש, אבל מצד שני הם צריכים לדעת שיש לפניהם עוד דרך הארוכה".

כמו כן במועדון החמיאו גם לשחקני הנוער מור עדרי וניר חסון שרשמו גם הם הופעת בכורה בליגת העל. וכן, גם שבחו את הכובשים, חמודי כנעאן, רועי גורדנה ודין דוד כשהאחרון כבש את שערו ה-11 העונה בליגה. "מחלקת הנוער שלנו ממשיכה לייצר כישרונות. מרגש לראות אותם משתלבים בקבוצה הבוגרת. מחכה לנו עתיד ורוד" אמרו במועדון.

על ההכנות המתגבשות לעומה הבאה סיפר בן שמעון: "אנחנו קבוצה שמאמינה בעצמה ויש לנו הרבה להט להראות עוד הרבה דברים ממה שהראנו עד כה השנה. התחברנו להיות קבוצה מאוד טובה ואיכותית, אבל זאת רק נקודת פתיחה טובה, בהמשך זה תלוי רק בנו בכמה שנעבוד קשה ובכמה שיתקדמו השחקנים שנמצאים היום בקבוצה. אין ספק שהפוטנציאל כאן גדול".