בלבול: "אני והשחקנים רוצים לקפוץ מדרגה"

מאמן מכבי חיפה עם מסר לעונה הבאה. סיינסברי יישאר?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.06.20 - 14:45
תחילת כתבה

על רקע עזיבתו הצפויה של מרקו בלבול, מכבי חיפה תארח מחר (רביעי) את הדרבי החיפאי האחרון לעונה, כשבמועדון זוכרים היטב את המשחק האחרון שהסתיים ב-2:2 והקבוצה קופחה בתוך תוספת הזמן, לאחר שנשרק לחובתה פנדל שלא היה.

הירוקים יגיעו למפגש אחרי שלושה ניצחונות רצופים שהבטיחו את המקום השני בליגה ובלבול, שהוא מסוג המאמנים שפחות מאמינים ברוטציה, לא צפוי לשנות את ההרכב שניצח באותם משחקים. "הייתי שחקן כשהבטחנו מקום באירופה לפני יותר מעשרים שנה. אחד הדברים שאמרתי לעצמי כשהגעתי לפני שנה זה שלשם אני רוצה לחזור", אמר בלבול לקראת הדרבי, "עשינו את זה בשנה שעברה ועשינו את זה גם העונה. זה תמיד חשוב למועדון כמו מכבי חיפה לשחק בזירה האירופית. יחד עם זאת אני והשחקנים לא מסתפקים בזה ורוצים לקפוץ עוד מדרגה".

מגן הקבוצה, סאן מנחם הוסיף: "הדרבי תמיד חשוב לנו ולאוהדים. אנחנו מבינים את החשיבות שלו ובאים מוכנים. יש לנו עוד שלושה משחקים עד לסיום העונה הזו וחשוב שנעשה הכל כדי להציג יכולת טובה ולסיים בטעם טוב".

בחזרה לקווים. "עוד יתגעגעו למרקו בלבול במכבי חיפה", אמרו מקורביו של המאמן, שמבינים שהפור נפל והוא יעזוב את המועדון. מי שרוצים לדעת מה יקרה איתם הם פול גרובס, נייל קלארק וגיורא אנטמן. השלושה לא ימשיכו אם ברק בכר ימונה, ורוצים לדעת כעת כדי שיהיו להם אפשרויות למצוא עבודה חדשה. לגבי בכר, במועדון מצפים מהמאמן לסגור קודם כל את הפיצוי הכספי מול הפועל באר שבע לפני שיסכם על החוזה במכבי חיפה. במועדון הירוק העבירו מסרים שהיו רוצים אותו לשנתיים, אבל בסכומים אחרים מאלה שהרוויח.

בעניין אחר, סוכנו של הבלם האוסטרלי טרנט סיינסברי, אוהד כהן, טוען כי נאמר לו שהשחקן לא ישוחרר: "לטרנט יש חוזה לעונה הבאה במכבי חיפה, וממה שנאמר לי הוא מתוכנן להישאר".