הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סטיין כמעט מונה למכבי ת"א? ההכרזה של קרויף

אקס הצהובים בהתבטאות מעניינת: "ניסיתי לצרף אותו בעבר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.06.20 - 07:59
תחילת כתבה

בקבוצות וליגות רבות, חיי המדף של מאמנים קצרים מאוד. מכבי תל אביב חוותה זאת בתקופת ג'ורדי קרויף כשהאיש על הקווים הוחלף מדי עונה גם בהצלחות וברצלונה עשויה לחוות זאת עם קיקה סטיין ממש בקרוב, אבל האם יש קשר בין השניים? אקס הצהובים ערך ראיון מעניין מאוד בתקשורת הקטאלנית שמסמן כי יכול להיות שבשלב מסוים מאמן ברצלונה היה קרוב להתמנות למכבי תל אביב.

"סטיין מאמן נהדר וכשהייתי מנהל ספורטיבי בחו"ל ניסיתי לצרף אותו. הוא אדם נהדר והוא גם היה שחקן נהדר", הכריז קרויף כשניסה להגן על מאמן ברצלונה. ההולנדי שימש בתור מנהל ספורטיבי בשני מועדונים בלבד: לרנקה ומכבי ת"א מה שאומר שהנסיון לצרפו היה באחת מהן.

"מאמן יודע אם השחקנים איתו או לא, אבל כשהאליפות מונחת על הפרק, השחקנים משחקים כדי לנצח. אני חושב שזה לא הוגן לזרוק את כל הבעיות על המאמנים, או במקרה הזה על סטיין. כשמנצחים - כולם מנצחים ביחד, כשמפסידים - כולם מפסידים ביחד".

"הבעיה העיקרית של ברצלונה היא יציבות, בעיה שנמשכת לאורך חודשים רבים. גם כשלא היה כדורגל, קרו דברים על פני השטח", המשיך קרויף. "כשהוחלט להחליף את המאמן בינואר, רבים לא הבינו את המהלך משום שברצלונה הייתה במקום הראשון".