בוזגלו יודיע על הפציעה: "זה לא נראה טוב"

מקורבי קשר הפועל טוענים: "הוא כבר לא ילד, אבל נשאר חזק"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  01.07.20 - 06:15
תחילת כתבה

לצד השמחה על הניצחון אמש (שלישי), 0:1 על הפועל באר שבע, הפועל תל אביב עסוקה בבוקר שאחרי, בעיקר, בפציעה הקשה של מאור בוזגלו. הקשר סובב את ברכו במהלך הדרבי, ואתמול עבר בדיקת MRI ובה התברר כי יש פגיעה במיניסקוס. מעבר לכך, יש פגיעה נוספת, ככל הנראה באחת הרצועות, ועל הפציעה הזו בוזגלו רצה לשמוע חוות דעת נוספת.

חשוב לציין כי בשלב הזה לא ראו נזק לרצועה הצולבת, ואחרי שעבר את הפציעה הזו כבר שלוש פעמים הקריירה, לפחות מהבחינה הזו, זו היתה חצי נחמה. גם המאמן, ניר קלינגר, הבהיר בראיון שלאחר המשחק כי לא מדובר בפגיעה בצולבת. במהלך כל שעות הערב אתמול, שמרה משפחת בוזגלו על שתיקה, כשרק בוזגלו עצמו פרסם ברשתות החברתיות כי הוא מאוד אמוציונאלי, ויגיב בצורה מסודרת במהלך היום. אגב, לפי מקורביו של השחקן הוא היה שבור מהבשורה על הפגיעה.

ההערכה היא כי כבר בשעות הבוקר, השחקן יוציא הודעה מסודרת, ובה יחשוף במדויק את הפציעה שיש לו. עושה רושם כי זאת תהיה הודעה לא פשוטה. כמובן שסוג הטיפול שיבחר, ישפיע על משך ואופן ההחלמה, כולל האפשרות הסבירה לפציעות נלוות, שעלולות לגרום לנזק חדש. לפי אנשי המועדון, זוהי פגיעה שגורמת למחשבות רבות אצל בוזגלו. "ממה שהבנו זה לא נראה טוב", אמרו בהפועל ת"א, והוסיפו: "הפציעה הזאת כנראה תשבית אותו לכמה חודשים. נכון שמאור כבר לא ילד, אבל הוא חזק".

בחזרה למשחק. במועדון יצאו מעודדים מהניצחון הראשון מאז תחילת החודש ושמחו בשביל אוראל דגני על השער, שכן הקפטן לא כבש מאז העונה בה שיחקה הקבוצה בליגה הלאומית. השחקנים הצעירים שוב זכו לתשומת לב ובקבוצה אמרו עליהם: "הם מתחשלים לקראת העונה הבאה". בנוסף, בקבוצה מרוצים גם ממייקל אולהה, ששיחק באגף, ושוקלים לתת לו יותר הזדמנויות בעמדה הזאת מאשר בחוד.

ולצד כל אלה, במועדון חושבים על העונה הבאה, אך חוסר הוודאות הכלכלי בשל משבר הקורונה מקשה על התכניות. בחודורוב כבר החלו בשיחות עם השחקנים על הקיצוצים בשכר בעונה הבאה, אך מעבר לכך בימים האחרונים עולים הקולות שאומרים שזה לא יספיק. ההכנסה השנתית של האדומים ממכירת כרטיסים ומנויים נאמדת בכ- 15 מיליון שקלים ועל כן גורם בכיר הבהיר: "אם לא נקבל רשת ביטחון מהמדינה, יהיה לנו מאוד קשה לפתוח את העונה הבאה".