רן בן שמעון: "מ.ס. אשדוד כבר לא עסוקה בהישרדות"

האשדודים רק רוצים להנות מול חדרה: "מחכים לעונה הבאה". הצעירים ימשיכו לקבל קרדיט, אווירה חיובית לקראת המחזור האחרון

גיל לוין
גיל לוין  02.07.20 - 05:49
תחילת כתבה

אווירה חיובית במ.ס אשדוד, שאחרי שנים של קרבות תחתית השיגה מבחינתה את המטרה העיקרית העונה ותסיים את הליגה עם הרבה אוויר. הערב (חמישי) תארח הקבוצה מעיר הנמל את הפועל חדרה למשחק האחרון שיסגור מבחינתם את העונה, כשהם יקוו להמשיך במומנטום החיובי לאחר ה-2:4 מול מכבי נתניה.

"אחרי הרבה זמן זה נראה שאשדוד כבר לא מתעסקת במלחמות הישרדות אלא מחכה כבר לעונה הבאה", סיפר המאמן רן בן שמעון על האווירה במועדון, "היום היה לנו אימון אחרון לעונה והוא היה בקצב גבוה מאוד, החבר'ה מאוד רציניים. עכשיו אנחנו כבר מחכים בשקיקה לעונה הבאה".

"ברגע שהגעתי היה לי חשוב לשים ביסודות של המועדון קודם כל גישה יותר רצינית. דרשתי הרבה מאוד, אבל גם נתתי לשחקנים הרבה להנות ובאמת רואים שהם מתחילים להנות מהכדורגל שלהם ולא לסבול ממנו".

בן שמעון המשיך: "עשו עבודה טובה גם לפני, אנחנו המשכנו את זה ויצרנו קבוצה בסוף שלא התמודדה על ירידה כמו כל שנה. השנה זה היה הישג יפה אבל בשנה הבאה הסטנדרטים עולים נרצה קבוצה יותר תחרותית שהמקום שלה בטבלה הרבה יותר גבוה".

ברמה המקצועית המאמן גם הפעם לא תרגל הרכב, אך הוא צפוי להמשיך עם אותם 11 שחגגו באצטדיון היהלום בתחילת השבוע במערך שלושת הבלמים. עידן דהן הצעיר שרשם הופעת בכורה במשחק האחרון וכבש צמד ימשיך בהתקפה. רון שושן שהציג יכולת טובה יעמוד בשער גם במשחק האחרון של הקבוצה העונה.

ההרכב המשוער: רון שושן; טום בן זקן, מור עדרי, טימותי אוואני, ניר ברדע, מונטרי קמהני; רועי גורדנה, ניר חסון, שלומי אזולאי; עידן דהן ודין דוד.