איביץ': "בלבול עשה עבודה נהדרת בחיפה"

מאמן מכבי ת"א הצטרף לקו ההגנה של מאמן הירוקים והוסיף: "אדבר על העתיד שלי רק כשהעונה תסתיים"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.07.20 - 23:05
תחילת כתבה

היא הבטיחה כבר את האליפות, שיחקה ללא שלושה שחקנים חשובים שנאלצו להיכנס לבידוד ועוד שניים בחופשה בגלל פרשת הקטינות, אבל מכבי תל אביב משחקת כדי לנצח. הצהובים השלימו סוויפ עונתי על מכבי חיפה עם 0:1 קטן ורחוקים משחק אחד מעונה ללא הפסדים.

מכבי חיפה ניסתה להתמודד על האליפות מול מכבי ת"א, אבל הצהובים צחקו אחרונים בכל אחד מארבעת המפגשים ביניהן. למרות זאת, ולדימיר איביץ' ידע לפרגן למרקו בלבול, בעיקר בזמן שעתידו במועדון הירוק לא ברור: "אני רוצה לברך את מרקו על עבודתו, הוא שיפר מאוד את מכבי חיפה מהעונה שעברה ועשה עבודה נהדרת".

"מכבי חיפה עשתה עונה טובה, אבל לא טובה משלנו", המשיך איביץ' והתייחס בדיפלומטיות להתבטאות הקודמת של בלבול בנוגע לאטרקטיביות המשחק של מכבי חיפה: "אם הם חושבים שהם שיחקו את הכדורגל הכי יפה, אוקיי, אני לא רוצה לדבר על זה. לכל אחד יכולה להיות דעה וצריך לכבד אותה".

"שיחקנו מול חיפה ארבע פעמים וניצחנו ארבע פעמים, בכל המשחקים היינו הקבוצה הטובה יותר", טען איביץ' והוסיף בנוגע לניצחון הנוכחי: "היו לנו הרבה הזדמנויות במחצית הראשונה ויכולנו לסיים את המשחק קודם. מה שחשוב לנו זה עבודת הצוות, מה שהקבוצה שלנו עשתה העונה ובייחוד היום".

וכאמור, מכבי ת"א השיגה את הניצחון הזה למרות שאיתן טיבי, אבי ריקן ואייל גולסה נאלצו להיכנס לבידוד משום ששהו בקרבת חולה קורונה מאומת. "היינו איתם באותו החדר אז אני לא מבין איך רק שלושתם נכנסו לבידוד. זה אומר שכולנו צריכים להיות במצב שלהם. אולי במשחק הבא יחליטו שגם אנחנו צריכים להיות. באופן נורמלי אם כולנו יחד, אז כולנו היינו צריכים לקבל את ההודעה הזו".

ומה עם עתידו? איביץ' סרב להגיב: "נדבר על זה אחרי המשחק האחרון. לא סיימנו את העונה, יש לנו עוד משחק ואחריו נדע".

דור פרץ לבדו היה יכול לסדר למכבי ת"א ניצחון גבוה יותר, אבל הרבה להחמיץ. "מצד אחד אני מאוד מרוצה מהניצחון והיכולת שלי, אבל מאוכזב שלא סיימתי עם שער", הודה פרץ והוסיף: "ניצחנו העונה את מכבי חיפה ארבע פעמים ואני מאוד שמח".

"בעונה שעברה כבשתי יותר, אבל זה הופך אותי לשחקן מסוכן יותר. אני חושב שהיה לי משחק טוב", המשיך פרץ. "אני מאוד מרוצה שהגעתי למצבים והופעתי בכל התקפה. אני אקח את הדברים החיוביים מהמשחק הזה ובמשחקים הבאים אכבוש מהמצבים האלו".

ומה הלאה? "קודם כל מתרכז במכבי ת"א, אין ספק. אנחנו נשאף הכי רחוק שאנחנו יכולים. יש שיאים שאנחנו רוצים לשבור ואז נתפנה למחשבות אחרות", טען פרץ.