"סיכוי גבוה יותר לזכות בלוטו": קנדיל תקף

מגן מכבי נגד משרד הבריאות: "אי אפשר לתפוס נציג בטלפון"

תומר לוי
תומר לוי  06.07.20 - 14:03
תחילת כתבה

אחרי הסערה ביום שבת האחרון, אתמול (ראשון) שחקן נוסף במכבי ת"א התבקש להיכנס לבידוד. כפי שפרסמנו מאור קנדיל קיבל את ההודעה, למרות שההערכה היא כי מדובר באיכון שגוי. היום, המגן תקף את משרד הבריאות ברשתות החברתיות: "סיכוי יותר גבוה לזכות בלוטו מאשר לתפוס בטלפון נציג ממשרד הבריאות.. לא יאומן".

בשונה מהשלושה ששהו במלון לפני הדרבי, מדובר במקרה אחר לגמרי, שבעקבותיו המגן התבקש להיכנס לבידוד. לפי ההודעה שקיבל, קנדיל שהה ליד חולה קורונה ב-24.6 בין השעות 22:00 - 23:00. יחד עם זאת, ביום ובשעה הנקובים, שהה השחקן בביתו עם חברתו, שלא קיבלה הודעה מסוג זה. גם כאן, לא ברור אם מדובר באיכון שגוי, והנושא ייבדק מול משרד הבריאות. המגן התייחס לנושא בטוויטר: "פעם היינו מתרחקים מאנשים שלילים והיום אנחנו מתרחקים מאנשים חיובים"

בתוך כך, במכבי תל אביב כעסו מאוד אחרי ששלושת השחקנים - אייל גולסה, אבי ריקן ואיתן טיבי - נאלצו להיכנס לבידוד בעקבות כך ששהו לצד חולה קורונה. ביום שישי בלילה התחילו להגיע השמועות על הנושא, אך אי אפשר היה בתחילה לתפוס את גולסה וטיבי ששמרו שבת ולא ענו לטלפונים, ורק דרך בני משפחה הגיעו אליהם.

בשורות האלופה שיערו שהאיכון היה שגוי, אך לא היה ניתן לטפל בדבר במהלך השבת בשל העומס על המערכת. כל הפניות למשרד הבריאות, כולל המנהלת שהייתה בעניין מההתחלה, לא עזרו. בקבוצה אף ביטלו את בית המלון שתוכנן לאתמול בצהריים ואיחרו את יציאת האוטובוס מקריית שלום עד השעה שש, זאת כדי לנסות לצרף את השחקנים, אך זה לא צלח.