בית"ר ירושלים: משה חוגג לשחקנים - "נשמור על השלד, ונתחזק"

רוני לוי צפוי לעזוב, חסור וודאות לגביו: "מגיע לנו יותר מניצחון אחד ב-11 משחקים"

תומר לוי
תומר לוי  08.07.20 - 06:33
תחילת כתבה

"קצת שמח, קצת עצוב". נראה שאין מתאים יותר מהציטוט שכתב שלמה ארצי לנורית גלרון כדי לתאר את סיום העונה של בית"ר ירושלים. אמש (שלישי), נפרדו הצהובים-שחורים מהעונה עם 2:2 מול מכבי חיפה, מה שמשאיר אותם בסיומו של הפלייאוף העליון עם ניצחון אחד בלבד, ו-10 נקודות מתוך 30 אפשריות. עונה שלפרקים נגעה בגבהים, והסתיימה בהרבה משחקים בינוניים, נגמרת עם כרטיס למוקדמות הליגה האירופית, אבל לא הרבה יותר מזה.

הבעלים, משה חוגג, לוקח את הכרטיס ושמח בחלקו: "זו הייתה עונה טובה", הוא אמר בשיחה עם שחקני בית"ר לאחר המשחק. "עמדנו במטרות והגענו לאירופה. יכולנו לעשות יותר, אבל בעטנו בדלי כמה פעמים. בעונה הבאה נהיה טובים יותר", הוא הדגיש בפני השחקנים. "רוב השלד יישאר כאן, נתחזק, וגם מי שיילך - יעזוב למקומות טובים".

לצידו של חוגג היה גם היו"ר, אלי אוחנה, שהדהד את דבריו של הבעלים בנוגע לעונה האחרונה - וגם הזהיר את שחקניו מפני הקורונה: "תשמרו על עצמכם", הוא אמר לשחקנים, "אל תשתוללו ותסתבכו, עדיין כולם מסתכלים עליכם".

באופן טבעי, הנושא המרכזי שעל הפרק הוא עדיין סוגיית המאמן לעונה הבאה. חוגג החמיא לרוני לוי במהלך השיחה עם השחקנים, כשאמר: "אני רוצה להודות לרוני על עונה טובה", אבל למרות השפה החיובית, או האהבה שלוי מקבל מהשחקנים (שרצו אליו אחרי הגולים שכבשו אתמול) - בבית"ר ינסו להתיר את החוזה עימו.

"כל השחקנים אוהבים את רוני ורוצים שימשיך", אמרו בקבוצה. "אבל יש גם הרבה חוסר יציבות במשחק שלנו. בית"ר בנויה להרבה יותר מאשר ניצחון אחד ב-11 משחקים". משה חוגג צפוי להיפגש עם המנהל המקצועי יוסי בניון (שצפוי להמשיך בתפקיד) ועם רוני לוי - כאשר המטרה היא להגיע להכרעות בקרוב, ולא לקבל החלטה לגבי מאמן חדש עד אחרי הפגישה בין הצדדים.