"לא מכובד": לדראפיץ' נודע דרך התקשורת על אטוולד

מכבי נתניה יצאה לדרך חדשה, למרות שהמאמן שלה בארבע השנים האחרונות עדיין מחזיק בחוזה, כמו גם שי ברדה. דני עמוס וחן עזרא צפויים לחתום על חוזה חדש בימים הקרובים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.07.20 - 06:53
תחילת כתבה

לסלובודן דראפיץ', שעדיין מחזיק בחוזה במכבי נתניה, נודע דרך התקשורת על מינויו הצפוי של ריימונד אטוולד בתור מחליפו בתפקיד. אף גורם רשמי בנתניה לא שוחח איתו בנושא. דראפיץ' וכן יד-ימינו שי ברדה, מחכים שפרקליטם, עורך הדין רועי דניאל, יגיע לסיכום עם המועדון על הפיצוי הכספי שיועבר אליהם עד שימצאו קבוצה. בנתניה ישנו רצון למצוא פתרון ולא להיגרר לבוררות.

בין אם יימצא פתרון או לא, גורם במועדון מעיר היהלומים הדגיש: "צריך לעשות עבורם טקס פרידה ולא לסיים את ההתקשרות בצורה הזאת. זה לא מכובד". בתוך כך, ראש העיר, מרים פיירברג, תנסה להוביל לטקס מיוחד עבור דראפיץ'-את-ברדה לאות הוקרה ותודה.

בינתיים, ההודעה על הסיכום עם אטוולד, התקבלה ברגשות מעורבים מצד אוהדי מכבי נתניה. מצד אחד, אחרי ארבע עונות, מתוכן שלוש מוצלחות, ציפו האוהדים שהפרידה מדראפיץ' וברדה תיעשה בצורה אחרת; מצד שני, ישנה הבנה כי הבעיות הכלכליות מצריכות שינוי מצד הנהלת המועדון.

בעוד על הקווים יבוא שינוי, על הדשא צפויה המשכיות של שחקנים ותיקים. על פי ההערכות, חן עזרא ודני עמוס יחתמו בימים הקרובים על חוזה חדש. השניים יגיעו לאימון ביום ראשון. סביבם וסביב אלמוג כהן תיבנה הקבוצה, כששחקני בית רבים יקבלו הזדמנות. בהנהלה רואים באטוולד, אקס בית"ר ת"א/בת ים, מאמן שיודע לכוון צעירים ולהוביל אותם בצורה נכונה במעבר בין קבוצת הנוער לבוגרים.

בעוד עמוס, עזרא וכהן צפויים להוביל, שני ותיקים אחרים - רועי קהת וגיא מלמד - לא נמצאים בתכניות. יחד עם זאת, השניים מתכוונים להגיע לאימון הפתיחה בתחילת השבוע הבא, אם כי לא ברור כרגע אם יתאפשר להם להתאמן עם הקבוצה. ישנה אפשרות כי יוזמנו לאימון אחר באותו יום, עם יתר השחקנים שלא צפויים להישאר.

ומה לגבי תוספות לסגל? עומר פדידה, קפטן הפועל כפר סבא בעונה האחרונה, נמצא על הכוונת. סוכנו של החלוץ, אפי סופר, כבר קיבל פנייה מהצהובים-שחורים. פדידה סיים חוזה אצל הירוקים מהשרון. מעבר לכך, ירין שרעבי, ששיחק בעונה החולפת כמושאל בהפועל עכו, יגיע לאימונים, כמו גם אלעד שחף שירד ליגה עם נס ציונה.