ירדן שועה לבכר: "רוצה להוכיח את עצמי בחיפה"

החלוץ נפגש עם המאמן הנכנס, ובסביבתו מעידים על פגישה חיובית. המאמן יכריע על עתידו בשבוע הקרוב. במקביל: עסקאות וויליאם אגאדה וג'ורג' מנדז'ק קרובות לסיכום

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.07.20 - 08:10
תחילת כתבה

מאמן מכבי חיפה ברק בכר יקבל בימים הקרובים החלטה סופית האם להשאיר את ירדן שועה בקבוצה. החלוץ, שעוד לא הראה אפילו 50 אחוזים מהכישרון שלו, מחכה לקבל תשובה בנוגע להזדמנות להוכיח את עצמו במועדון או שיושאל לעונה אחת לקבוצה אחרת.

בשיחה שנערכה בין שועה לבין בכר בימים האחרונים, אמר החלוץ למאמן: "אני רוצה להוכיח את עצמי במכבי חיפה. מגיע ליעקב שחר ששילם עלי כל כך הרבה שאני אחזיר לו בחזרה ולאוהדים שתמכו בי גם בתקופות פחות טובות". מקורבי שועה מספרים שהיתה פגישה טובה אבל החלטה כאמור תהיה רק בימים הקרובים. ההחלטה מן הסתם תשפיע על מוחמד עוואד, שקיבל הצעה לחוזה חדש וטרם החליט (זאת כפי שפורסם בערוץ הספורט).

עסקת ג'ורג' מנדז'ק אמורה להיסגר בימים הקרובים. הקמרוני הביע רצון גדול להצטרף והפערים הכספיים בין המועדון לשחקן קטנים. בנוסף, אחרי שסיכמו עקרונית עם הפועל קטמון על רכישת וויליאם אגאדה, בחיפה יישבו עם סוכנו שחר גרינברג כדי נסות ולסכם את תנאיו של החלוץ לארבע שנים כשבעונה הקרובה הוא יושאל לקבוצה בליגת העל, כשהפועל חדרה הביע התעניינות.

עמרי גלזר מסרב לוותר על החוזה שלו במכבי חיפה בשלב זה כדי לעבור לחדרה, מאחר שיפסיד לא מעט כסף. גלזר לא בתוכניות של הקבוצה, ושריף כיוף אמור להיות כרגע השוער השני והמחליף של ג'וש כהן. כהן, אגב, נחת בישראל יחד עם יאניק וילדסחוט וצ'ארון שרי ושלושתם ישהו בבידוד, כשבמועדון מנסים לקצר את הזמן שלהם בבית כדי שיוכלו להצטרף כמה שיותר מוקדם.

היום (ראשון) אמורים בחיפה להודיע רשמית על צירוף הכוורת המקצועית החדשה של הקבוצה. גיא צרפתי ימונה לעוזרו של בכר, דרור שמשון למאמן הכושר וגיא וייזינגר למאמן השוערים. במועדון מחפשים לאלון חרזי תפקיד אחר במחלקת הנוער, אחרי שגל אלברמן תפס את מקומו כסקאוט הראשי של הקבוצה.