רז שטיין על סף חתימה בהפועל חיפה

האדומים מהכרמל רוצים להתחזק בחוד: "פספסנו את אגאדה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.07.20 - 19:24
תחילת כתבה

אחת המטרות המרכזיות של הפועל חיפה בחלון העברות היה לצרף לשורותיה את חלוץ הפועל קטמון ירושלים, וויליאם אגאדה, שנמצא על סף חתימה דווקא ביריבה העירונית, מכבי חיפה. במקום זאת, לפחות בינתיים, נדמה שרכש אחד בעמדת החלוץ כבר מתקרב, וזהו רז שטיין.

חלוצה של סקציה נס ציונה, שהיה המצטיין בשורותיה למרות ירידת הליגה ללאומית, נמצא על סף חתימה אצל האדומים מהכרמל.

לגבי אגאדה, הבעלים יואב כץ קיים עשרות שיחות עם המנהל המקצועי של הקבוצה מהלאומית, שי אהרון, ולפרקים נראה היה שהמעבר קרוב. כץ הסכים לשלם 170 אלף דולר עבור השחקן, שכללו את דמי ההשאלה ושכר לעונה הקרובה.

במקביל ניהלה קטמון מו"מ עם הצד הירוק של העיר והעסקה כאמור על סף חתימה. בהפועל חיפה היו מאוכזבים מאוד מהכיוון אליו הדבריו הלכו: "פספסנו אותו, היינו קרובים לסגור את העסקה ובסוף הוא יחתום במכבי חיפה".

למרות האכזבה מעסקת אגאדה, האדומים ממשיכים בתכניות הרכש. חיים סילבס יצטרך כאמור לחפש חלוץ זר אחר, לאחר שיאקוב סילבסטר שוחרר. בשלב זה רק נס זמיר מחזיק בחוזה בחלק הקדמי.

עוד מבחינת חיזוק לאדומים, עומר פדידה נמצא על הכוונת של הקבוצה. בהפועל חיפה מעריכים שהסיכויים של פדידה להצטרף אינם גבוהים, בשל רצונו להישאר בהפועל כפר סבא.

מלבד שחקני רכש, כץ נמצא בשיחות מול דור מלול ועדן בן בסט בנוגע לקיצוץ במשכורתם. גל אראל, לירן סרדל ואלמוג בוזגלו טרם הגיעו לסיכום בנוגע להמשך דרכם.