רמז לעתיד? שועה טרם זומן לפתיחת אימוני מכבי חיפה

בעוד במועדון טוענים כי ברק בכר עדיין לא קיבל החלטה באשר לחלוץ, האחרון כרגע לא מיועד להגיע לאימון ביום ראשון. גם גיל יצחק לא זומן. הירוקים מחכים לתשובה ממנדז'ק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.07.20 - 09:10
תחילת כתבה

חלוץ מכבי חיפה ירדן שועה לא זומן לאימון הפתיחה ביום ראשון. במועדון טענו כי ברק בכר טרם קיבל החלטה לגבי החלוץ אחרי הפגישה בין השניים. מצד שני, העובדה כי לא קיבל הודעה ממנהל הקבוצה החדש, השוער לשעבר גיל אופק, מסמנת כנראה יותר מכל, ששועה יושאל לקבוצה אחרת בעונה הקרובה.

יחד עם זאת, ההחלטה של מוחמד עוואד - שלא לחתום על חוזה חדש ומשודרג שהוצע לו, עשויה להביא לשינוי בתכניות לגבי ירדן שועה. בנוסף לשועה, גם גיל יצחק, מלך השערים של הליגה הלאומית בעונה החולפת, שמחזיק בחוזה לעוד שנתיים בכרמל, לא קיבל זימון לאימון הבכורה.

בעוד העתיד של שועה ואחרים עדיין לא ברור, במכבי חיפה מנסים לדאוג כי העתיד של ג'ורג' מנדז'ק יהיה בכרמל. כפי שפורסם כאן באתר, אבי נמני מנסה לסייע למועדון להשלים את העסקה. "מנדז'ק קיבל הצעה יפה מאוד, שהרבה שחקנים לא קיבלו, בטח במצב הקורונה היום והוא צריך להשיב עליה", אמרו בחיפה. נמני העביר לשחקן מסר שאם לא יענה בחיוב בימים הקרובים, חיפה תעבור לאופציה הבאה. בחיפה סימנו את מנדז'ק מאחר והוא יכול לשחק במספר תפקידי הגנה.

מי שצפוי להגיע לישראל בימים הקרובים הוא סאקו טורה. הקשר/חלוץ, שהושאל בעונה האחרונה לנס ציונה, מיועד להיות העונה בסגל של ברק בכר, אבל ייאלץ להיכנס לבידוד עם הגעתו לארץ. וויליאם אגאדה, שנמכר בחצי מיליון יורו לקטמון, נמצא במשא ומתן עם חיפה על חוזה לארבע שנים, ובעונה הקרובה הוא צפוי להיות מושאל לקריית שמונה. הפערים הכספיים בין הצדדים לא גבוהים.

בתוך כך, הקבוצה הודיעה שהושלמה הכוורת המקצועית של המאמן ברק בכר. פול גרובס, שהיה עוזר מאמן בעונה שעברה, ימשיך בתפקיד, ואליו יצטרף גם גיא צרפתי, ששימש כעוזרו של בכר בהפועל באר שבע. גם ניאל קלארק ימשיך בתפקידו כמאמן כושר, יחד עם אורי הראל ודרור שמשון. גיא וייזנגר, שהיה מאמן השוערים של הפועל באר שבע בעונה החולפת, מונה לתפקיד בקבוצה. גל אלברמן יעמוד בראש מערך הסקאוטינג של הקבוצה במקון אלון חרזי. בצד המנטאלי, הצטרפו דני ענבר ואיתן עזריה. אל כל אלה מצטרך כמובן מנהל הקבוצה החדש, גיל אופק.