מכבי תל אביב: טל בן חיים יקבל הצעה בימים הקרובים

האלופה ממשיכה בהכנותיה לעונה הבאה. מו"מ מול גולסה, ייני ושכטר. אצילי ושכטר דורשים הבהרות

תומר לוי
תומר לוי  22.07.20 - 08:23
תחילת כתבה

עדיין ללא מאמן, וכשתקציב הקבוצה עדיין לא ברור, מכבי תל אביב ממשיכה בהכנות לעונה הבאה וכבר עובדת על רכש, כאשר החלוץ טל בן חיים צפוי לקבל הצעת חוזה לשנתיים בימים הקרובים.

במקביל, האלופה עובדת על השארת שחקני המפתח שלה ואחרי שקיבל ממנה הצעה, אייל גולסה יתחיל במו"מ מול הקבוצה, גם בכל מה שקשור לסכומים וגם באורך החוזה שצפוי להיות ארוך טווח. הקבוצה מתכננת להציע לקשר חוזה לשנתיים עם אופציה, בעוד הוא דורש חוזה ארוך יותר.

שרן ייני קיבל הצעה יפה, אך עדיין נותרו נושאים שבהם הצדדים עוד צריכים להגיע להבנות לפני שתתבצע החתימה. המועדון הציעה לקפטן חוזה לשנה עם אופציה, אך הוא ינסה לקבל הצעה לשנתיים. גם איתי שכטר צפוי לקבל היום הצעה רשמית.

כאמור, תקציב הקבוצה עדיין לא סגור והשחקנים רוצים לקבל מידע על הקיצוץ שעשוי להגיע שוב ל-40 אחוזים. "אנחנו מאמינים במערכת, אבל צריכים להתחיל להביא שחקנים וכמובן מאמן", אמרו שחקנים בקבוצה. "הסגל שהופיע לאימון הראשון בוודאי לא מספיק כרגע, ואם מיכה ואצילי לא יצטרפו, זו תהיה מכה מוראלית לשחקנים. צריך להגיע הרבה יותר מוכנים לאירופה, שלא נצטער על זה פעם נוספת".

ובינתיים עומר אצילי ודור מיכה ממשיכים להתאמן באופן פרטי. ההערכה שאם בימים הקרובים השניים לא יקבלו הוראה לחזור לאימונים, הם יבדקו את צעדיהם לגבי ההמשך. השניים תחת חוזה ומצפים לתשובה מהמועדון בהקדם האפשרי, גם במקרה שבו הם לא יהיו בתוכניות. אחת האפשרויות שעומדות בפניהם היא לשכור עורך דין וללכת לבוררות.