"אשמח להבין למה לא רצו את אלי טביב בהפועל תל אביב"

אביחי ידין תהה. טל כחילה מועמד להחליף את דגני בהגנה האדומים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.08.20 - 23:57

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בשנים האחרונות הפועל תל אביב הולכת ומתדרדרת, מקצועית וניהולית. הקבוצה ירדה ליגה, עברה פירוק ורשימת השחקנים שתובעים את ההנהלה האדומה הולכת וגדלה. אחד השחקנים שיותר מזוהים עם תקופת ההצלחה של הפועל בעשור הקודם הוא אביחי ידין, שסיפק תהיה כללית ברשתות החברתיות, בעיתוי מעניין משהו לידיעה בדבר הסיכום של אוראל דגני בבית"ר ירושלים.

"יכולים להגיד לי מה אלי טביב עשה רע להפועל", כתב ידין, שמשחק בהפועל רעננה וזכה תחת טביב בדאבל אדום בתוספת לקמפיין מוצלח בליגת האלופות, "שנים שאני מנסה להבין למה לא רצו אותו. אשמח לדעת".

אחרי ארבע שנים, הפועל תל אביב תיפרד ככל הנראה מאוראל דגני. הקפטן האדום, שסיכם את תנאיו לשלוש שנים בבית"ר ירושלים יעזוב ליריבה המושבעת וייצור ואקום במרכז ההגנה של האדומים ומעבר לכך גם בליבם של האוהדים, שנפרדו כבר מסמל אדום בעשור הקודם עם מעברו המתוקשר של שמעון גרשון לבירה.

המועמד להחליפו בחודורוב הוא אקס הצהובים שחורים טל כחילה. פנייה נעשתה לבלם, ששיחק בעונה החולפת באטרומיטוס היוונית, לאחר שעזב את בית"ר ירושלים בטריקת דלת. כעת, הוא עשוי לשוב לישראל ומלבד האדומים גם הפועל חיפה ובני יהודה הביעו התעניינות בצירופו.