חיזוק לקישור: לואנדרסון חתם בבני סכנין

הברזילאי (31) הגיע מהליגה השנייה. במועדון ענו למכבי ת"א

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.08.20 - 17:30

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

בני סכנין חיזקה היום (רביעי) את חוליית הקישור שלה, כשהחתימה את הברזילאי לואנדרסון. השחקן בן ה-31 נחת בישראל כבר ביום שבת וחתם רשמית לאחר שעבר את הבדיקות הרפואיות במועדון. על מועמדותו פורסם לראשונה בערוץ הספורט. הקשר שיחק העונה בנאוטיקו מהליגה המקומית השנייה. בעבר שיחק גם באבאי ואולימפיה. לואנדרסון מתנשא לגובה של 1.87 ונחשב לקשוח ופיזי.

בנושא אחר, בבני סכנין לא מתרגשים כלל מהדרישה של מכבי תל אביב לדחות את גמר גביע הטוטו בשל התחלואה ביריבה. מוחמד אבו יונס הבהיר היום (רביעי) לנציגי האלופה כי אין בכוונתו לדחות את גמר גביע הטוטו שיתקיים בשבת בדוחא. מסר דומה הועבר גם למנהלת הליגה.

במהלך השיחות אמר יו''ר הקבוצה: "אם אתם חוששים מפגיעה באירופה תעלו עם קבוצת הנוער, תחליטו מה יותר חשוב לכם. אנחנו גם עולים עם נוער מחוזק". עוד הוסיף אבו יונאס: "אנחנו הקבוצה היחידה בישראל ששחקניה ביצעו שלוש בדיקות קורונה, למרות שבמנהלת מתנגדים לביצוע בדיקות. אנחנו מנסים לשמור קודם כל על הבריאות שלנו ושל המשפחות".

בני סכנין, כזכור נתקלת בקשיים בניסיונותיה לעבור בבקרה התקציבית. אבל למרות שהיא תגיע בסגל חסר למשחק בשבת היא מתנגדת נחרצות לבקשה של מכבי תל אביב. כזכור, מארון גנטוס ואיקוום אוטין שנמצאו חיוביים לקורונה שוהים בבידוד. סארי פלאח שחש בתסמינים ועבר בדיקה, נמצא גם הוא בבידוד עצמי.

לאימונים שב הקשר, מוטי ברשצקי שתחילה סירב. במועדון הסבירו כי בני משפחתו נמצאים בקבוצת סיכון וברצונו לשמור על בריאותם. אלדד שביט נעדר גם הוא היום מהאימון בעקבות דיון בבוררות שהגישה מכבי נתניה נגד סכנין. בדיון נכח גם אבו יונס.

לפני שנתיים שביט שימש כמאמן קבוצת הנוער של מכבי נתניה, הוא התפטר מתפקידו ולאחר מכן מונה למאמנה של סכנין בליגת העל. בסכנין בטוחים שהבורר יפסוק לטובתם.