הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוקאביצה צפוי להיות כשיר לז'לייזניצ'אר

פציעתו של חלוץ חיפה אינה חמורה. אל עביד ממשיך בשיקום

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  02.09.20 - 11:58

מכבי חיפה עורכת היום (רביעי) אימון כפול כחלק מהלו"ז בפגרת הנבחרת. במועדון מנצלים את הפגרה כדי לעבוד על הכושר הגופני ועל אלמנטיים במשחק שלא היו לשביעות רצונו של ברק בכר בניצחון על הפועל חדרה.

החלוץ ניקיטה רוקאביצה נבדק והוא סובל מחבלה בברך, פגיעה שמלווה בשטפי דם. האוסטרלי עובר סדרת טיפולים אינטנסיביים אצל הצוות הרפואי וצפוי לחזור לאימונים מלאים בתחילת השבוע הבא. במכבי חיפה מעריכים שרוקאביצה יהיה כשיר למשחק נגד ז'לייזניצ'אר ביום רביעי. במועדון נשמו לרווחה שהתברר שהפציעה של החלוץ קלה משנראה היה תחילה.

מלבד רוקאביצה גם שחקני הנבחרות: עופרי ארד (בוגרת), מוחמד אבו פאני ויהב גורפינקל (צעירה) נעדרים מהאימונים. במועדון היו מרוצים מכך שאבו פאני קיבל את סרט הקפטן בנבחרת הצעירה.

גם הרכש היחיד עד כה, יהאב אל עביד, לא מתאמן עם חבריו. החלוץ שהגיע מבית"ר ת"א/בת ים סובל משבר בכתף וממשיך בשיקום. בחיפה מעריכים שלקראת סוף החודש הוא יחל להתאמן.

בגזרת הרכש, במועדון מקווים להגיע במהרה לחתימה עם בוגדן פלאניץ' בכפוף לאישורה של פיפ"א לביצוע העסקה. המחלקה המשפטית של הירוקים פועלת בנושא שעות נוספות. לעומת זאת ישנה פסימיות בנוגע לצירופו של טאלב טוואטחה, שכן המגן לא מראה רצון מיוחד לשוב למועדון נעוריו ורק אם יחליט להתגמש באופן משמעותי בשכרו, נושא צירופו יהפוך לרלוונטי.