עולה ועולה: פרטי החוזה של גארסיה באא"ק

הטרינידדי ירוויח 650 א' יורו, בעלייה מדורגת של 20%

תומר לוי
תומר לוי  14.09.20 - 07:26
תחילת כתבה

אחרי שנה אחת בלבד בקבוצה, בית"ר ירושלים צפויה להיפרד מלוי גארסיה. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, שחקן הכנף הטרינידדי צפוי לעבור בימים הקרובים לשורות אא"ק אתונה היוונית.

כעת נחשפים פרטים נוספים מהחוזה עליו צפוי לחתום גארסיה בשורות הקבוצה מהבירה (היוונית). בעונה הראשונה הוא ירוויח סכום של 650 אלף יורו לעונה, כאשר השכר יעלה ב-20% בסוף כל שנה, במסגרת חוזה ארוך טווח לחמש שנים.

היום גם מתברר, כי ההצעה של אולימפיאקוס לבית"ר היתה זהה לזו של אא"ק, אבל האחרונה הציעה לגארסיה יותר והיתה מוכנה להתאמץ יותר על מנת להשיג אותו. בנוסף, לבית"ר גם מובטחים כ-20% ממכירה עתידית של השחקן לקבוצה אחרת.

אבל עם כל הכבוד לעסקת גארסיה, הראש של בית"ר נמצא במקום אחר - והוא בהמתנה להחלטת משרד הבריאות. הערב (שני), אמורה בית"ר לארח את הפועל חדרה במסגרת המחזור השני, אך עצם קיום המשחק עומד בספק, בשל ההדבקה הגבוהה אצל הקבוצה שאמורה להתארח בטדי.

ההחלטה צפויה להתקבל הבוקר, כאשר שחקנים בקבוצה כבר מתכוננים לאפשרות של דחייה: "אולי כדאי לדחות את המשחק בכמה ימים", אמרו שם, "כדי שניתן יהיה להבין מי נגד מי בחדרה".

אם המשחק יתקיים, זו תהיה הופעת הבכורה על הקווים של הצמד סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה, שהזמינו סגל רחב למשחק - כולל הקשר דן איינבינדר, שלא היה חלק מסגל הקבוצה בשבועות האחרונים. ההחלטה לגבי מי ייכלל בסגל ומי לא, תתקבל בסמוך למשחק.

מקצועית, אופיר קריאף אמור לקבל את המקום בחוליית הקישור, יחד עם עידן ורד, עלי מוחמד וחנן ממן. בחוד ההתקפה צפויים לפתוח, יחדיו, אלירן עטר וגלאופילו האסלביינק ההולנדי.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; שי קונסטנטין, דיוגו ורדסקה, אוראל דגני, אורן ביטון; עידן ורד, אופיר קריאף, עלי מוחמד, חנן ממן; אלירן עטר, גלאופילו האסלביינק.