המנהלת הודיעה: חדרה - ב"ש יתקיים כסדרו

למרות הידבקות שניים משחקניה, הקבוצה חזרה להתאמן

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.09.20 - 15:56
תחילת כתבה

הפועל חדרה חזרה הערב (שלישי) לאימונים לאחר שלושה ימים,  לקראת המשחק מול הפועל באר שבע בראשון - שאמור להתקיים כסדרו. את האימון העביר צוות המאמנים של קבוצת הנוער: המאמן הראשי רון קלר, עוזר המאמן ירון שיש ומאמן הכושר חוסין אגברייה. זה הצוות שידריך את הקבוצה עד לחזרת צוות האימון הקבוע של הבוגרים, שנמצא בבידוד עקב קורונה.

גם השחקנים תמיר גלזר ורז בוחבוט, שנמצאו חיוביים, ואסי גומה שמתלונן על תסמינים, לא הגיעו למתחם האימונים כמובן. לפני האימון קיבלו כל השחקנים הנחיות ברורות בנוגע להתנהלותם בעקבות התפרצות הקורונה בקבוצה וההוראות ממשרד הבריאות.

באשר לגלזר, עולה השאלה האם קיים סיכוי שאחיו ושחקני מכבי ת"א, דן ועמית גלזר, נדבקו גם כן לפני המשחק מול ברסט. אלא שמכבי ת"א מיהרה להוציא הודעה רשמית, לפיה השניים עברו אמש בדיקת קורונה לפני ההמראה ויצאו שליליים. כעת, על האחים גלזר של מכבי להיכנס לבידוד ספורטיבי: בידוד עם אפשרות לצאת לאימונים ומשחקים. 

ביום שישי, כזכור, קיימה חדרה סבב בדיקות לכל אנשי המועדון לאחר שהמאמן, שרון מימר, אובחן כחיובי לנגיף הקורונה. התוצאות המדאיגות הראו שמנהל הקבוצה איציק טפירו, עוזר המאמן רן קוז'וק, מאמן הכושר דוד בובליל, ועוזרו אהרון בויקו נמצאו חיוביים גם הם. למעשה, מלבד מאמן השוערים מאיר טלבי, והמעסה יקיר סבח, כל הצוות המקצועי חיוביים. כתוצאה מכך, גם שחקני הקבוצה נבדקו והתבשרנו על על הידבקותם של גלזר ובוחבוט.