חסן חילו, ששיחק מול נתניה, נדבק בקורונה

שחקן רביעי בסכנין סובל מהנגיף. המשחק מול מכבי חיפה יידחה?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.09.20 - 08:32
תחילת כתבה

התבוסה הכבדה למכבי נתניה הייתה אמורה להיות הדבר העיקרי בו מתעסקים בבני סכנין בשבוע האחרון, אבל יש לה סיבות טובות יותר לדאגה. הקבוצה מהמגזר הודיעה על שני שחקנים נוספים שחלו בקורונה: מחמוד קנדיל וחסן חילו, ששיחק מול מכבי נתניה. בשל כך, הקבוצה ביטלה את האימון שנקבע והודיעה לשחקנים שלא להגיע למתחם האימונים עד להודעה חדשה.

בינתיים, ישנם קולות הקוראים לדחות את המשחק הקרוב מול מכבי חיפה. בנוסף, במועדון כועסים מאוד על המנהלת שלא דחתה את המשחק נגד מכבי נתניה: "קנדיל היה אמור לפתוח נגד מכבי חיפה ואיבדנו אותו עכשיו לחודש. שלחו אותנו כמו צאן לטבח". הירוקים, אגב, לא חוששים להגיע לדוחא והבהירו: "אנחנו נבוא לשחק בסכנין ונקבל כל החלטה של המנהלת".

מחמוד קנדיל חלה לאחרונה בקורונה, הפך לשחקן השלישי שסובל מהנגיף, אחרי ראמי חמאדה ובהג'את באשיר ואף בא במגע עם שחקנים ב-7:0, כשגם מאמן השוערים מוטי אזולאי דיווח על תסמינים. חסן חילו, כאמור הספיק לשחק מול נתניה ואף לספוג כרטיס אדום. יש לציין כי סכנין הגיעה למשחק מול נתניה עם הסגל המלא, כולל השחקנים שסובלים מתסמיני הקורונה, אבל לא הונחו להיכנס לבידוד.

אחד השחקנים שדיווח על תסמינים הוא עלי אבו ריא שישב ליד קנדיל במשחק מול נתניה ועבר בדיקה. הידבקות המונית בסכנין עלולה להיות בעייתית במיוחד שבעוד שלושה ימים היא אמורה לארח את מכבי חיפה במחזור השלישי של ליגת העל.

מבני סכנין נמסר בתגובה: "הבדיקות נעשו בקופת חולים והתוצאות עברו למשרד הבריאות, לא ברור מה רוצה המנהלת. אנחנו לא אלה שאישרו לקיים את המשחק נגד נתניה מה שהגדיל את כמות החולים בקבוצה. זהו סימן מובהק לכך שהקשר בין המנהלת לבין משרד הבריאות מפוקפק ורפוי. כנראה שזה העת שהמנהלת ומשרד הבריאות יבדקו את איכות התקשורת ביניהם".