זרגרי עשוי לפתוח בהרכב בית"ר מול ק"ש

הקשר בן ה-17 יקבל הזדמנות? אוקאמפוס ינחת עד הסופ"ש

תומר לוי
תומר לוי  21.09.20 - 06:26
תחילת כתבה

כשברקע הקורונה מאיימת על עצם קיום המשך העונה, בבית"ר ירושלים מנסים להתרכז בכדורגל: הערב (שני) אמורים הירושלמים, סוף סוף, לפתוח את עידן דראפיץ' וברדה כשיארחו בטדי את עירוני קרית שמונה. צמד המאמנים שהחליף את רוני לוי, כזכור, היה אמור לפתוח בדרך חדשה בדיוק לפני שבוע, אבל המשחק נדחה עקב ההידבקות ההמונית בהפועל חדרה.

הצמד שבכותרות מתכנן מספר שינויים בהרכב לקראת ק"ש: עידן ורד אמנם חזר להתאמן, אך אינו כשיר במאת האחוזים, וייתכן מאוד שלירן רוטמן יעלה במקומו ב-11. גם אביאל זרגרי הצעיר עשוי לקבל את הקרדיט, והמאמנים מתלבטים בינו לבין אופיר קריאף. שלום אדרי עדיין בבידוד, וייעדר מהסגל.

באשר למצבת הזרים: סנטיאגו אוקאמפוס אמור לנחות בארץ עד שבוע הבא, כאשר גם לקשר הברזילאי מתאוסיניו (שהירושלמים הודיעו על החתמתו ביום שישי, ערב החג) ייקחו כמה ימים טובים כדי להגיע לארץ. שניהם אמורים להחליף את לוי גארסיה, שכבר נמכר לאא"ק אתונה היוונית, ואנטואן קונטה שאמור להימכר בקרוב.

שחקן בקבוצה אמר לקראת ההתמודדות: "פתחנו את הליגה עם ניצחון, עוד שלוש נקודות מול ק"ש כבר יבססו אותנו בצמרת. זה מאוד חשוב מבחינתנו". אמש, הגיעו הבעלים משה חוגג, המנכ"ל מוני ברוש והיו"ר אלי אוחנה על מנת לברך את השחקנים בשנה טובה - הערב הם ינסו גם לפתוח אותה עם חיוך ו-6 נקודות מלאות בליגה.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; שי קונסטנטין, דיוגו ורדסקה, אוראל דגני, אורן ביטון; אופיר קריאף (אביאל זרגרי), עלי מוחמד, לירן רוטמן, חנן ממן; אלירן עטר, גלאופילו האסלביינק.